خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1399/9/7 - ساعت: 20:34

معاون استاندار :

ادارات، دستگاه‌های ضروری و بانک‌های قم فردا تعطیل نیستند/مشخص شدن تعطیلات بعد از تصمیم‌گیری ستاد ملی مقابله با کرونا

ادارات، دستگاه‌های ضروری و بانک‌های قم فردا تعطیل نیستند/مشخص شدن تعطیلات بعد از تصمیم‌گیری ستاد ملی مقابله با کرونا

معاون استاندار قم گفت: فردا هیچ‌یک از ادارات و دستگاه‌های ضروری قم و بانک‌ها تعطیل نیستند.

 محمدرضا گروسی در جمع خبرنگاران با اشاره به محدودیت‌های جدید در هفته آینده اظهار داشت: قم همچنان در وضعیت قرمز قرار داشته و با توجه به اینکه دولت به جهت تشخیص بیماری‌ در شهرهای قرمز باید مدیریت لازم را داشته باشند، دستورالعمل‌ها را ابلاغ می‌نماید.


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم افزود: در قم ادارات و دستگاه‌های اجرایی ملزم شدند در دو حالت وضعیت قرمز به این دستورالعمل‌ها توجه کنند و دستگاه‌های ضروری با 50 درصد نیرو و غیرضروری با یک سوم فعال باشند.


وی با بیان اینکه بخش‌نامه‌ای به‌صورت ابلاغ رسانه‌ای در سازمان اداری و استخدامی اعلام شد که فردا ادارات تعطیل است، ابراز کرد تا این لحظه همه دستگاه‌های ضروری طبق هفته گذشته در محل کارشان حضور خواهند داشت و سایر دستگاه‌ها تا ابلاغ رسمی ستاد عالی مقابله با کرونا از سازمان اداری و استخدامی به فعالیت می‌پردازند.


گروسی یادآور شد: فردا هیچ‌یک از ادارات و دستگاه‌های ضروری قم و بانک‌ها تعطیل نیست و قرار است ستاد عالی کرونا با حضور رئیس‌جمهور و وزرا تشکیل شود و بعد از آن در مورد تعطیلی ادارات تصمیم‌گیری می‌شود.


وی خاطرنشان کرد: در واقع بعد از تصمیم‌گیری ستاد ملی مقابله با کرونا وضعیت تعطیلی ادارات قم مشخص می‌شود، باید تا اطلاع ثانوی همه دستگاه‌های ضروری به فعالیت خود ادامه دهند و بانک‌ها نیز براساس بخش‌نامه وزارت اقتصاد براساس 50 درصد به فعالیت مشغول‌اند.

شناسه خبر: 22372      تعداد بازدید: 348

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-11-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-11-99 سفر معاون محترم رئیس جمهور به استان سفر معاون محترم رئیس جمهور به استان روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99
یادداشت ها