خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1399/9/7 - ساعت: 9:40

تاکید استاندار بر ضرورت همکاری بسیج در طرح محله محور وخانواده محور (طرح شهید سلیمانی)

 تاکید استاندار بر ضرورت همکاری بسیج در طرح محله محور وخانواده محور (طرح شهید سلیمانی)

استاندار قم با اشاره به طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بر ضرورت همکاری بسیج در طرح محله محور و خانواده محور مبارزه با کرونا تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در نشست هم اندیشی با فرماندهان و اعضای بسیج ادارات استان قم طی سخنانی صیانت از سرمایه های انسانی را بسیار مهم دانست و گفت: بسیج ادارات در راستای آگاهی بخشی و هدایت کارکنان نقش مهمی میتواند ایفا کند.

سرمست با بیان اینکه اعضای بسیج ادارات امین مدیران اجرایی هستند خاطرنشان کرد: برای اصلاح امور نیازمند اعتماد متقابل مدیران و کادر بسیج هستیم که خوشبختانه مدیران اجرایی نیز خود از افراد وابسته به انقلاب اسلامی و خانواده معظم شهدا هستند.

وی تشکیل کارگروه اندیشه ورز توسط بسیج ادارات استان را رویکردی مثبت دانست و گفت: آسیب شناسی مشکلات دستگاه های اجرایی از اهداف این کارگروه بوده که امیدواریم منجر به اصلاح فرایندها شود.

سرمست بیان کرد: اعضای کارگروه اندیشه ورز باید در جلسات کارشناسی، به دنبال راهکار عملیاتی برای حل مسائل مهم استان باشند.

استاندار قم همچنین برجسته سازی کارهای مثبت و خدمات مدیران اجرایی را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: دشمنان به دنبال آسیب زدن به نظام اداری از طریق برجسته سازی فساد در سیستم اداری هستند؛ در حالی که در صحنه ی عمل دیده می شود که اینطور نیست و بایستی با این تلاش دشمنان مقابله شود.

وی اعتماد عمومی را سرمایه نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: پشتوانه ی حضور مردم و سرمایه های انسانی موجب شده تا بتوانیم از برهه های سخت انقلاب اسلامی همچون جنگ تحمیلی با موفقیت عبور کنیم.

سرمست همچنین بازآفرینی ارزش های انقلاب اسلامی را از رسالت های بسیج دانست و بیان کرد: بایستی برای جذب جوانان و انتقال ارزش های نظام به ایشان تلاش شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی با مشارکت بسیج برای مقابله با کرونا گفت: این مساله نشان دهنده ی این است که هر جا پیشرفتی داشته ایم نتیجه ی فرهنگ جهاد، ایثار و ازخودگذشتگی است.

سرمست جهش تولید را از دیگر سیاست های نظام و دولت در شرایط تحریم دانست و خاطرنشان کرد: اعضای بسیج ادارات باید با همان روحیه ی اوایل انقلاب مسئولان را در تحقق این مهم یاری کنند.

شناسه خبر: 22371      تعداد بازدید: 95

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-11-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-11-99 سفر معاون محترم رئیس جمهور به استان سفر معاون محترم رئیس جمهور به استان روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99
یادداشت ها