خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سایت 
زمان انتشار: 1399/9/1 - ساعت: 8:33

معاون استاندارقم گفت :

باید با تحقیقات و پژوهش ها شعار جهش تولید به عمل نزدیک کنیم/لزوم همکاری دستگاههای اجرایی و سازمان صمت با دانشگاهیان

باید با تحقیقات و پژوهش ها شعار جهش تولید به عمل نزدیک کنیم/لزوم همکاری دستگاههای اجرایی و سازمان صمت با دانشگاهیان

با توجه به نامگذاری شعار سال به نام سال جهش تولید لازم است با تحقیق و پژوهش این شعار به عمل برسانیم.


به گزارش روابط عمومی استانداری قم محمدرضا گروسی در جلسه ستاد هفته پژوهش در استان که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد اظهارداشت: باید با رشد تحقیقات و پژوهش ها شعار جهش تولید را محقق سازیم و این امر تنها با تلاش و همت آموزش و پرورش و مراکز آموزش عالی و دانشگاهیان محقق خواهد شد.

به گفته وی، بحران کرونا باعث شد با توجه به اصول و شیوه نامه بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به طور مجازی برگزار می شود خلا پژوهش و تحقیقات بیشتر از هر زمان دیگری دیده شود .

گروسی ضمن تشکر از افرادی که در جلسه ستاد پژوهش حضور داشتند بیان کرد: باید مجموعه صنعت استان و هم چنین دیگر دستگاههای اجرایی برای پیشبرد اهداف خود با دانشگاهیان همکاری کنند.

 

شناسه خبر: 22333      تعداد بازدید: 50

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روز کاری استاندار قم- یکشنبه مورخ 09-09-99 روز کاری استاندار قم- یکشنبه مورخ 09-09-99 تشییع پیکر مطهر شهید دکتر فخری زاده تشییع پیکر مطهر شهید دکتر فخری زاده آئین آغاز اجراي طرح محله مبارزه با کرونا مزین به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آئین آغاز اجراي طرح محله مبارزه با کرونا مزین به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روز کاری استاندار قم- شنبه مورخ 08-09-99 روز کاری استاندار قم- شنبه مورخ 08-09-99
یادداشت ها