خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سایت 
زمان انتشار: 1399/5/30 - ساعت: 14:34

پيام استاندار قم به مناسبت روز پزشك

 پيام استاندار قم به مناسبت روز پزشك

« بسمه تعالي»


به پاس قدرداني از زحمات بي شائبه پزشكان، زادروز حكيم پرفروغ و سرشناس ايراني «شيخ الرئيس ابوعلي سينا» به عنوان روز پزشك نامگذاري شده است.
اين روز يادآور خدمات و تلاش هاي ارزنده پزشكاني است كه وجودشان بسيار ارزشمند و تضمين كننده سلامت جامعه مي باشد. قشر شريفي كه نام آن ها همواره بر پيشاني شكوه و افتخار اين ديار كهن مي درخشد و با تكيه بر روح بلند انساني و در سايه لطف پروردگار متعال، سلامت جسم و روح و اميد به زندگي را به بيماران خويش ارزاني مي دارند.
اينجانب فرصت را مغتنم دانسته، فرا رسيدن« روز پزشك» را به همه پزشكان فرهيخته، پيراپزشكان و خانواده بزرگ پزشكي كشور و استان قم تبريك عرض نموده و با تقدير و تشكر از زحمات و تلاش هاي ايثارگونه و فراموش نشدني چندين ماهه اين قشر در عرصه مبارزه با ويروس عالم گير كرونا و با اداي احترام و نثار درود به روح بلند پزشكان و پرستاران فقيدي كه در اين راه و ايثارگرانه جان خود را تقديم نمودند، از درگاه خداوند متعال توفيق روزافزون و سرافرازي همه پزشكان در انجام رسالت حرفه اي و ارائه خدمات شايسته و مورد رضايت خلق و خالق را مسئلت دارم.

دكتر بهرام سرمست
استاندار قم

 

شناسه خبر: 21941      تعداد بازدید: 316

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 23-10-99 روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 23-10-99 روز كاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 22-10-99 روز كاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 22-10-99
یادداشت ها