خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/12/19 - ساعت: 13:0

با حضور دکتر آقامیری؛

کلنگ اردوگاه زائران کربلای ایران در خرمشهر به زمین زده شد

کلنگ اردوگاه زائران کربلای ایران در خرمشهر به زمین زده شد

مراسم کلنگ‌زنی اردوگاه زائران کربلای ایران در خرمشهر ویژه مردم قم با حضور استاندار قم برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل‌ استانداری قم، در این مراسم سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)‌، سردار قاسم قریشی و سردار مجید سوری نیز حضور داشتند. 

این اردوگاه با مساحت یک و نیم هکتار با اعتباری بالغ‌بر ۷۵ میلیارد تومان واقع در خرمشهر توسط سپاه امام علی‌بن ابی‌طالب(ع) قم ساخته خواهد شد. 

 لازم به ذکر است استاندار قم آمادگی کمک و حمایت مدیریت استان از سپاه قم در راستای تسریع در ساخت این اردوگاه را اعلام کرد.                 خاطرنشان می‌شود؛ این اردوگاه ویژه مردم قم در ایام اربعین و کاروان‌های راهیان نور که از استان قم اعزام می‌شوند ساخته خواهد شد. 

دکتر آقامیری استاندار قم به همراه سردار موحد فرمانده سپاه استان در سفری ۲ روزه به مناطق جنوب کشور عزیمت کرده تا آخرین وضعیت کاروان‌های راهیان نور که از استان قم اعزام شده‌اند را مورد بررسی قرار دهند.

شناسه خبر: 28611      تعداد بازدید: 759

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری
یادداشت ها