خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/6/29 - ساعت: 16:57

معاون استاندار قم:

قم در اقامه نماز باید سرآمد کشور باشد/ضرورت استفاده از فرصت فضای مجازی برای جذب نسل جوان و نوجوانان به نماز

قم در اقامه نماز باید سرآمد کشور باشد/ضرورت استفاده از فرصت فضای مجازی برای جذب نسل جوان و نوجوانان به نماز

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی قریشی در جلسه هماهنگی هفتمین اجلاسیه استانی نماز، اظهار داشت: ترویج نماز از اولویت استان بوده و قم باید همیشه رتبه اول این موضوع را در کشور داشته باشد و رتبه‌ای غیرازاین از قم انتظار نیست.

وی با بیان اینکه از فرصت فضای مجازی برای جذب نسل جدید به‌خصوص دانش آموزان استفاده شود، ابراز کرد: در طول دوران برگزاری اجلاسیه نماز، لازم است تا فضای عمومی شهر رنگ و بوی تبلیغات محیطی و فضایی پیرامون ترویج نماز بگیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم، حضور مدیران در نماز جماعت مدارس را از کارهای خلاقانه در ترویج نماز یاد کرد و اظهار داشت: استفاده از ظرفیت‌های مردمی در مباحث مربوط به ترویج نماز با بهره‌گیری از الگوی پیاده‌روی اربعین در پیش گرفته شود.

وی برگزاری دومین کنگره ملی شهدای استان را از مهم‌ترین اقدامات فرهنگی سال جاری استان نام برد و یادآور شد: این کنگره 26 آبان ماه برگزار خواهد شد و می‌توان ظرفیت اجلاسیه نماز و روز قم را نیز در راستای این کنگره پای‌کار آورد.

قریشی در پایان خاطرنشان کرد: در مساله اقامه نماز قم باید در سطح کشور رتبه برتر را کسب کند و رتبه‌های پایین‌تر پذیرفتنی نخواهد بود.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25805      تعداد بازدید: 387

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها