خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/6 - ساعت: 9:19

معاون استاندار اعلام کرد؛

برنامه‌ریزی گسترده برای برگزاری باشکوه کنگره ملی شهدای استان قم در آبان ماه 1401

برنامه‌ریزی گسترده برای برگزاری باشکوه کنگره ملی شهدای استان قم در آبان ماه 1401

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم همزمان با آغاز برنامه‌های کنگره 6090 شهید استان قم، با خانواده شهیدان محرابیان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، همزمان با آغاز برنامه‌های اجرایی کنگره 6090 شهید استان قم و دیدار مسئولان با خانواده‌های شهداء ، احمد حاجی‌زاده با حضور در منزل شهیدان محرابیان، یاد و خاطره این شهدا را گرامی داشت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم به همراه سرهنگ شفاعتی معاون طرح، برنامه و مالی سپاه در منزل شهیدان محرابیان، بر نقش مهم این شهدا در تثبیت انقلاب اسلامی ایران تأکید کرد و اظهار داشت: شهدا برکت و نعمت‌های انقلاب هستند و باید شکرگزار این مهم باشیم.
در این دیدار ضمن تأکید بر حفظ و صیانت از ارزش‌های انقلابی خانواده شهدا و زنده نگه‌داشتن یاد آن‌ها، با اهدای تابلو فرشی از تصویر شهدای این خانواده، از صبر و ایثارگری آنان تجلیل و قدردانی شد.
احمد حاجی‌زاده همچنین به برگزاری کنگره ملی شهدای ۶۰۹۰ شهید استان در آبان ماه امسال اشاره و خاطرنشان کرد: برنامه ویژه و شایسته‌ای در خور مقام این شهدا در برنامه‌های کنگره در نظر گرفته‌شده است.
وی یادآور شد: شهیدان جاسم و محمدحسن محرابیان از فرزندان سرافراز ایران اسلامی بودند که جان خود را در راه وطن و اسلام فدا کردند و یادشان گرامی باد.

شناسه خبر: 25213      تعداد بازدید: 280

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها