خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1399/9/1 - ساعت: 13:38

استاندار قم:

تمهيدات لازم برای اجراي موثر طرح جامع مديريت تجمع ها و ترددها در استان اتخاذ شده است/ پرداخت یارانه معیشتی 100 هزار تومانی و تسهیلات یک میلیون تومانی به 30 میلیون نفر از افراد واجد شرایط

تمهيدات لازم برای اجراي موثر طرح جامع مديريت تجمع ها و ترددها در استان اتخاذ شده است/ پرداخت  یارانه معیشتی 100 هزار تومانی و تسهیلات یک میلیون تومانی به 30 میلیون نفر از افراد واجد شرایط

استاندار قم با بيان اينكه تمهيدات لازم برای اجراي موثر طرح جامع مديريت تجمع ها و ترددها اتخاذ شده است گفت: بر اساس تصمیم دولت، به حدود 30 میلیون نفر از افراد واجد شرایط، یارانه معیشتی ماهیانه 100 هزار تومانی و وام یک میلیون تومانی پرداخت می شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد ملی مدیریت کرونا که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به آغاز طرح مدیریت جامع تجمع ها و ترددها اظهار کرد: این طرح در استان قم که دارای وضعیت قرمز می باشد ، اجرا خواهد شد.

استاندار قم با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح حفظ سلامتی مردم است افزود: از صدا و سیما و اصحاب رسانه انتظار داریم در جهت اقناع افکار عمومی و جلب مشاركت حداكثري مردم دولت را یاری دهند.

سرمست همچنين حمايت از افراد آسيب ديده از كرونا را در دستور كار دولت دانست و اظهار كرد: مقرر گردید خانواده هایی که به دلیل اجرای این طرح دچار آسیب می شوند، به مدت 4 ماه، به ازای هر نفر ماهیانه یکصد هزار تومان پرداخت شود.

وي با بيان اينكه حدود 30 میلیون نفر جامعه هدف دریافت این یارانه 100 هزار تومانی افراد بدون حقوق و مستمری می باشند گفت: برای 10 میلیون خانوار نيز تسهیلات یک میلیون تومانی با اقساط 30 ماهه پرداخت خواهد شد .

سرمست با اشاره به تمهیدات اتخاذ شده برای اجرای شایسته و موثر طرح مدیریت جامع تجمع ها و ترددها در استان قم خاطرنشان کرد: تمدید و تشدید یا تسهیل این محدودیت ها بستگی به وضعیت استان قم پس از اجرای دو هفته ای طرح خواهد داشت.

 

 

شناسه خبر: 22334      تعداد بازدید: 62

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    سفر معاون محترم رئیس جمهور به استان سفر معاون محترم رئیس جمهور به استان روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 23-10-99 روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 23-10-99
یادداشت ها