خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشيو اخبار 
زمان انتشار: 1400/5/13 - ساعت: 12:42

با حضوراستاندار قم ؛

مدیرکل جدید دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداري معارفه شد

مدیرکل جدید دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداري معارفه شد

در مراسمي با حضور استاندار قم، سيد احمد وحيدي به عنوان مدیرکل جدید دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداري معارفه شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم، دكتر بهرام سرمست استاندار قم در اين مراسم طي سخناني با اشاره به اهميت حوزه اقتصادی، توسعه و رونق اين بخش را يكي از سياست ها و رويكردهاي مهم مديريت استان دانست و اظهار كرد:
پيگيري تحقق شعار سال در حوزه تولید و رفع موانع و تسریع در برطرف نمودن مشکلات بخش خصوصی باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.
وي با تأكيد بر لزوم تحرك بخشي و تزريق ايده هاي خلاق و نوآورآنه به حوزه اقتصادي تصريح كرد: در سال هاي اخير وبا نگاه ويژه و در قالب برنامه سه شنبه هاي اقتصادي، اقدامات خوبي در راستاي رفع مشكلات و تسهيل فعاليت هاي بخش اولويت دار توليد و اشتغال استان انجام گرفته است.
استاندار قم با اشاره به اين كه انتخاب و انتصاب مديران در استان براساس کارنامه و برنامه اتفاق افتاده است خاطرنشان كرد: اميدواريم اين تغييرو جابجايي در مسؤليت، منجر به تحرك و پويايي بيشتر اين حوزه شود.
در پایان این جلسه استاندار قم با قدرداني از زحمات اقای عزیز الله قربانی، حکم اقای سيد احمد وحیدی مديركل جديد دفتر هماهنگي امور اقتصادي را به وي اهداء كرد.

شناسه خبر: 23419      تعداد بازدید: 665

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها