خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشيو اخبار 
زمان انتشار: 1399/12/20 - ساعت: 13:55

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم:

تعطيلي آرامستان هاي قم در آخرين پنجشنبه سال 99

تعطيلي آرامستان هاي قم در آخرين پنجشنبه سال 99

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم از تعطيلي آرامستان هاي قم در آخرين پنجشنبه سال 99 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بيژن سليمان پور معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم در جلسه ستاد پيشگيري هماهنگي و فرماندهي بحران استان قم طي سخناني با اشاره به ویژگی های جغرافیایی و گردشگري مذهبی استان قم، زائرپذیری استان قم را مورد توجه قرار داد و با اشاره به مصوبه ي ستاد ملي كرونا مبني بر ممنوعيت ورود خودروهاي غيربومي به شهرهاي زيارتي در ايام تعطيل افزود: در تعطيلات پايان هفته ی جاری ورود خودروهای غیربومی به شهر قم ممنوع خواهد بود.

معاون استاندار قم بيان كرد: براي ايام پاياني سال و عيد نوروز نيز ستاد ملي كرونا تصميمات مقتضي را اتخاذ خواهد كرد.

سليمان پور ادامه داد: از شهروندان قمی تقاضا می کنیم تا با رعایت دستورالعمل ها مسئولان را در اجرای طرح های مدیریت کرونا در استان کمک کنند تا مجبور به اعمال محدودیت های جدید نشویم.

معاون استاندار قم همچنین با اشاره به شناسایی تعداد 284 نفر مبتلا به کرونا بدون علائم بيماري كوويد 19 خاطرنشان كرد: افراد بدون علائم مي توانند سايرين را مبتلا كنند و به همين دليل فعاليت هاي متوليان طرح شهيد سليماني براي غربالگري كرونا در قم از اهميت ويژه برخوردار است.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به آغاز فعاليت هاي ستاد انتخابات و ثبت نام داوطلبان شوراهاي اسلامي شهر و روستا گفت: بايستي رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي در محل ثبت نام داوطلبين در دستور كار مسئولان باشد.

سليمان پور تعطيلي آرامستان ها در سراسر استان قم در آخرين پنج شنبه سال 99 را مورد توجه قرار داد و گفت: در چهارشنبه پاياني سال نيز بايستي تدابير امنيتي و فرهنگي براي جلوگيري از استفاده از مواد محترقه توسط جوانان و كودكان انديشيده شود.

معاون استاندار قم خاطرنشان كرد: طرح ممنوعيت تردد شبانه نيز به قوت خود باقيست و ضمن فعال بودن سيستم پايش تصويري، ‌نيروي انتظامي مكلف به گشت زني و جريمه افراد متخلف خواهد بود.

 

 

شناسه خبر: 22790      تعداد بازدید: 511

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها