خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشيو اخبار 
زمان انتشار: 1399/8/25 - ساعت: 21:8

استاندار قم گفت :

مدیریت استان حامی جبهه سلامت

مدیریت استان حامی جبهه سلامت

استاندار قم ضمن پیگیری وضعیت بیمارستان های نیمه تمام اظهار کرد:مدیریت استان قم از جبهه سلامت حمایت می کند.

استاندار قم ضمن پیگیری وضعیت بیمارستان های نیمه تمام اظهار کرد:مدیریت استان قم از جبهه سلامت حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه پیگیری پروژه های بیمارستانی استان طی سخنانی هدف از برگزاری این جلسه را حمایت از دانشگاه علوم پزشکی در راستای انجام رسالت خطیر حفظ سلامت مردم دانست.

استاندار قم با اشاره به پیگیری مدیریت استان و استفاده از همه ی ظرفیت های ملی و استانی برای اتمام طرح های درمانی نیمه تمام افزود: خروجی بخشی از تلاشهای مسئولان استان بهره برداری از بیمارستان ۲۳۰ تختخوابی امیرالمومنین بوده است که امروز پذیرای بیماران کرونایی می باشد.

سرمست در ادامه همکاری شهرداری در اعطای مجوزهای لازم در راستای پیشبرد پروژه های درمانی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: در همین راستا مجوز احداث پارکینگ بیمارستان امیرالمومنین (ع) در این جلسه صادر شد.

سرمست گفت: مسئله تامین برق اضطراری و پد هلیکوپتر این بیمارستان نیز در دستور کار مسئولان استان قرار دارد.

وی حمایت خیرین سلامت از جبهه ی سلامت را مورد توجه قرار داد و گفت: امروز بیشترین توجه مسئولان و مردم در کاهش فشار به کادر خدوم درمان می باشد. 

استاندار قم تامین کادر درمانی بیمارستان های در حال بهره برداری را نیز ضروری دانست و گفت: بایستی پیگیری های لازم برای جذب پرسنل مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی انجام شود.

مقام عالی دولت در استان قم در پایان با اشاره به آمادگی بخش خصوصی در احداث کارخانه تولید اکسیژن ابراز کرد: مدیریت استان از احداث این کارخانه در راستای کمک به درمان بیماران کرونایی حمایت می کند.

شناسه خبر: 22311      تعداد بازدید: 1024

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها