خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشيو اخبار 
زمان انتشار: 1397/3/21 - ساعت: 8:30

معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم:

رتبه ي استان قم در زمينه ي پرداخت تسهيلات رونق توليد در واحدهاي صنعتي تك رقمي شده است

رتبه ي استان قم در زمينه ي پرداخت تسهيلات رونق توليد در واحدهاي صنعتي تك رقمي شده است

معاون امور اقتصادي استاندار قم در جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان قم اظهار داشت: رتبه ي استان قم در زمينه ي پرداخت تسهيلات رونق توليد در واحدهاي صنعتي تك رقمي شده است.

مهرداد غضنفری در جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان قم طي سخناني با اشاره به كسب رتبه نهم توسط استان قم در پرداخت تسهیلات رونق تولید در میان سایر استان های کشور اظهار داشت: اين مسئله نتيجه ي همكاري و هماهنگي دستگاه هاي دولتي وبانكهاي عامل استان بوده است.

معاون استاندار قم اظهار داشت: در سال گذشته بیش از 900 میلیارد تومان تسهیلات از طريق سامانه وبطور مستقيم به واحدهای تولیدی و صنعتی با هدف کمک به جایگاه تولید و اشتغال استان پرداخت گرديد.

وی با بيان اينكه ظرفیت های اقتصادی قم قابليت رشد و باروري بيشتر را دارد توانمندی های مدیران را از عوامل مهم توسعه و پيشرفت اقتصادي دانست و افزود: با تعامل و مشاركت دستگاه هاي دولتي و مصمم شدن مديران مبني بر حمايت همه جانبه از توليد مي توانيم جایگاه بالاتري را درکشور در زمینه پرداخت تسهیلات رونق توليد كسب كنيم.

غضنفري ارتقاء رتبه ي استان قم در زمینه پرداخت تسهیلات مذكور را مورد توجه قرار داد و افزود: استان قم كه زماني در انتهاي جدول بود به رتبه های تک رقمی دست يافته است.

معاون استاندار قم در ادامه برگزاری جلسه اقتصادی با حضور معاونان استانداران کشور در تهران را مورد توجه قرار داد و گفت: عمل نکردن برخی بانک ها به تعهدات خود با وجود صدور دستورالعمل های لازم از سوی بانک مرکزی يكي از مباحث مهم مطروحه در اين جلسه بود كه مقرر شد سليقه اي عمل كردن برخي از بانكهاي عامل در اين خصوص متوقف ووحدت رويه حاكم شود.

وی با اشاره به نقش انكارناپذير بانک ها در توسعه ي اقتصادي كشور افزود: عملکرد بانک هاي استان بايستي به صورت دقيق تنظیم و به تهران ارسال شود.

شناسه خبر: 17109      تعداد بازدید: 2849

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها