خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1403/2/1 - ساعت: 13:10

دکتر آقامیری:

رشد ۷۰ درصدی ساخت کلاس درس در قم

رشد ۷۰ درصدی ساخت کلاس درس در قم

استاندار قم گفت: با تلاش خیرین مدرسه‌ساز استان و مجموعه دولت مردمی سال گذشته ۲۴۰ کلاس در قم آماده شد که نسبت به سال ۱۴۰۱ رشد ۷۰ درصدی داشته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل‌ استانداری قم، دکتر سیدمحمد آقامیری امروز در دیدار اعضای مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان قم، بیان کرد: خیرین مدرسه‌ساز امروز در سراسر کشور موفق بوده‌اند بخشی از مشکلات آموزش و پرورش را حل‌ کنند. 

وی افزود: الحمدلله این حضور فعال در قم هم مشاهده می‌شود و می‌بینیم که خیرین عزیز آماده ساخت مدارس برای دانش‌آموزان هستند. 

دکتر آقامیری اشاره کرد: سال گذشته ۲۴۰ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش داده شد درحالی که در سال ۱۴۰۱ این مقدار ۱۴۰ کلاس بود. واقعیت این است که رفع کمبود‌های سرانه آموزشی در استان‌ها یکی از اهداف مهم دولت سیزدهم قرار گرفته که شخص رییس جمهور هم به این موضوع اهتمام جدی دارند. 

وی تصریح کرد: همه دستگاه‌های مربوطه استان موظف هستند خیرین مدرسه‌ساز را حمایت کرده و زیرساخت‌های لازم را جهت تسهیل آن‌ها در امور مدرسه‌سازی آماده کنند. 

وی ادامه داد: یکی از راه‌های تامین منبع جهت آماده‌سازی زمین و یا تکمیل پروژه عمرانی مدارس استفاده از ظرفیت مولدسازی است که این موضوع را بیش از گذشته در دستور کار قرار خواهیم داد.

شناسه خبر: 28633      تعداد بازدید: 249

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری
یادداشت ها