خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1403/1/31 - ساعت: 17:33

تقدیر آیت‌الله اعرافی از عملکرد مدیریت استان قم در اجرای طرح نهضت ملی مسکن

تقدیر آیت‌الله اعرافی از عملکرد مدیریت استان قم در اجرای طرح نهضت ملی مسکن

مدیر حوزه‌های علمیه کشور امروز در آیین عبادی، سیاسی نماز جمعه شهر قم از اقدامات مدیریت استان قم درخصوص تسریع اجرای طرح نهضت ملی مسکن تقدیر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل‌ استانداری قم، آیت‌الله علیرضا اعرافی با اشاره به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور اظهار کرد: توسعه امر مسکن موضوع مهمی بود که مردم ما به آن نیاز اساسی داشته و الحمدلله دولت سیزدهم با همکاری وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سایر‌ دستگاه‌ها اقدام مهم و مثبتی در این حوزه انجام دادند. 

 امام جمعه قم در ادامه ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت استان قم و اهتمام دکتر آقامیری نسبت به موضوع تولید مسکن در استان، گفت: استاندار قم به همراه مدیران دستگاه‌های دولتی و اجرایی در این استان اقدام بزرگ‌ و خوبی در اجرای طرح نهضت ملی مسکن انجام داده که جای تقدیر و تشکر دارد.‌ 

 مدیر‌ حوزه‌های علمیه کشور تصریح کرد: امروز حدود ۷۰ هزار واحد مسکن در استان قم درحال ساخت است که می‌تواند بخش خوبی از نیاز مردم شریف قم به مسکن را تامین کند. 

 وی در ادامه خاطرنشان کرد: نکته‌ مهمی که باید در اجرای این طرح در سراسر کشور قرار بگیرد موضوع پیوست فرهنگی است که نباید از آن غافل شد. امیدواریم طرح نهضت ملی مسکن با قانون‌گذاری و سیاست‌گذاری‌های درست و مناسب در کشور توسعه بیشتری پیدا کند. 

 خطیب‌ نماز جمعه قم در پایان بیان کرد: اگر‌ دولت بتواند موضوع مسکن را حل‌ کند به این معناست که توانسته ۵۰ درصد مشکلات زندگی مردم را برطرف سازد.

شناسه خبر: 28629      تعداد بازدید: 306

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری
یادداشت ها