خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/12/16 - ساعت: 21:35

دکتر آقامیری:

مدیریت قم دنبال افزایش حضور سرمایه‌گذاران خارجی در استان است

مدیریت قم دنبال افزایش حضور سرمایه‌گذاران خارجی در استان است

استاندار قم گفت: مدیریت استان به دنبال این است علاوه بر حضور سرمایه‌گذاران داخلی، مسیر را برای سرمایه‌گذاران خارجی نیز تسهیل کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، دکتر سیدمحمد آقامیری عصر امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: تسهیل مسیر سرمایه‌گذاری در استان از همان ابتدا مورد تاکید بنده بوده و معتقدم بخش خصوصی نباید معطل تصمیمات دولتی باشد.

 وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در ابتدای سال جاری بر مهار تورم تاکید داشته و شعار سال را متناسب با این موضوع انتخاب کردند.

استاندار قم تصریح کرد: مهار تورم با رونق تولید محقق خواهد شد و این تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی هستند که به عنوان فرماندهان جنگ اقتصادی می‌توانند نقش‌آفرینی کنند. 

دکتر آقامیری اشاره کرد: مدیریت استان امروزه علاوه بر سرمایه‌گذاران داخلی به دنبال این است که مسیر سرمایه‌گذاری برای افراد خارجی را هم تسهیل سازد.

وی ادامه داد: در صورتی که بتوانیم مشکلات و موانع بخش تولید استان را برطرف کنیم ، با افزایش رونق تولید و در نتیجه کاهش تورم مواجه خواهیم شد. 

وی دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت برخی صنایع که باعث افزایش آلایندگی‌ هوا می‌شوند، تاکید کرد: واحدهای تولیدی در استان باید پروتکل‌های مربوطه در بحث جلوگیری از آلودگی‌ هوا را رعایت کنند، در غیر اینصورت با آن‌ها برخورد خواهد شد.

دکتر آقامیری در پایان گفت: به دلیل کمبود منابع آبی در قم و آلایندگی صنایع فولادی با دادن مجوز استقرار به صنایع فولادی در استان قم مخالف هستم و تا حل این موضوع مجوزی صادر نخواهد شد.

شناسه خبر: 28610      تعداد بازدید: 553

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار نوروزی دکتر سیدمحمد آقامیری به همراه مشاورین و معاونین خود با حجت‌الاسلام و المسلمین اجاق‌نژاد تولیت مسجد مقدس جمکران دیدار نوروزی دکتر سیدمحمد آقامیری به همراه مشاورین و معاونین خود با حجت‌الاسلام و المسلمین اجاق‌نژاد تولیت مسجد مقدس جمکران دکتر آقامیری در دیدار با آیت‌الله خاتمی؛  قم رتبه دوم کشور در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را به خود اختصاص داد  دکتر آقامیری در دیدار با آیت‌الله خاتمی؛  قم رتبه دوم کشور در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را به خود اختصاص داد  ضیافت افطاری ۱۱۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مسجد مقدس جمکران ضیافت افطاری ۱۱۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مسجد مقدس جمکران اولین جلسه تنظیم بازار استان 1403 اولین جلسه تنظیم بازار استان 1403
یادداشت ها