خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/12/15 - ساعت: 19:30

معاون اجتماعی ،فرهنگی و زیارت استاندار قم ؛

آمادگی دستگاه‌های اجرایی قم برای میزبانی از زائران در ماه رمضان و عید نوروز

 آمادگی دستگاه‌های اجرایی قم برای میزبانی از زائران  در ماه رمضان و عید نوروز

معاون اجتماعی فرهنگی و زیارت استاندار قم گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان آمادگی لازم برای استقبال و خدمت‌رسانی در عرصه‌های مختلف به زائران عید نوروز و ماه مبارک رمضان را دارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، ابوالقاسم مقیمی عصر امروز در جلسه ستاد تسهیلات زائران استان قم که در سالن جلسات حضرت زینب(س) استانداری برگزار شد، افزود: ابتدا از همه مردم، مجموعه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان در خصوص برگزاری باشکوه مراسم جشن بزرگ نیمه شعبان مراتب قدردانی را داریم. 

معاون اجتماعی فرهنگی و زیارت استاندار قم تصریح کرد: آمادگی لازم برای اسکان تمامی زائران در ماه مبارک رمضان و عید نوروز وجود دارد و تمامی دستگاه‌های نظارت کننده، در حال بازرسی از اقامتگاه‌ها و قیمت آن هستند. 

وی ادامه داد: به جهت همزمانی عید نوروز و ماه مبارک رمضان، تیم‌های بازرسی مراقبت‌های لازم بر قیمت کالاها و اقلام و حفظ حرمت روزه‌داری در مغازه‌ها و واحد‌های صنفی دارند. 

معاون استاندار قم افزود: هماهنگی‌های لازم برای استفاده از ظرفیت پارک‌سوارها در کنترل ترافیک و برقراری امنیت برای پارکینگ خودروها انجام شده است و در این زمینه نیز مشکلی نداریم. 

شناسه خبر: 28609      تعداد بازدید: 386

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار نوروزی دکتر سیدمحمد آقامیری به همراه مشاورین و معاونین خود با حجت‌الاسلام و المسلمین اجاق‌نژاد تولیت مسجد مقدس جمکران دیدار نوروزی دکتر سیدمحمد آقامیری به همراه مشاورین و معاونین خود با حجت‌الاسلام و المسلمین اجاق‌نژاد تولیت مسجد مقدس جمکران دکتر آقامیری در دیدار با آیت‌الله خاتمی؛  قم رتبه دوم کشور در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را به خود اختصاص داد  دکتر آقامیری در دیدار با آیت‌الله خاتمی؛  قم رتبه دوم کشور در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را به خود اختصاص داد  ضیافت افطاری ۱۱۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مسجد مقدس جمکران ضیافت افطاری ۱۱۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مسجد مقدس جمکران اولین جلسه تنظیم بازار استان 1403 اولین جلسه تنظیم بازار استان 1403
یادداشت ها