خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/11/12 - ساعت: 21:42

۸۲۳ بازرس بر انتخابات استان قم نظارت خواهند داشت

۸۲۳ بازرس بر انتخابات استان قم نظارت خواهند داشت

رییس هیات بازرسی انتخابات استان از نهایی شدن ثبت‌نام بازرسان هیات بازرسی استان در سامانه جامع انتخابات خبر داد وگفت: ۸۲۳ بازرس بر انتخابات استان قم نظارت خواهند داشت.

‌به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم ،‌حسن نادری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: از این تعداد، ۷۶۱ بازرس متعلق به شهرستان قم، ۳۲بازرس متعلق به شهرستان جعفرآباد و ۳۰ بازرس نیز متعلق به شهرستان کهک است. ‌ 

وی با اشاره به ماده ۲۸ قانون انتخابات، تصریح کرد: بر اساس این ماده، وظیفه بازرسان نظارت بر حسن جریان انتخابات است و بر همین اساس از آنان انتظار می‌رود تا برقوانین انتخابات، تسلط لازم و کافی را داشته باشند. 

نادری با بیان اینکه رصد، پیشگیری و مقابله با تخلفات انتخاباتی از دیگر وظایفی است که به اعضای هیات بازرسی انتخابات محول شده است، از تمام نامزدهای انتخاباتی و عموم مردم استان قم دعوت کرد تا با التزام به قانون، انتخاباتی پرشور را رقم بزنند. 

وی در پایان اضافه کرد: مردم شریف استان قم در صورت مشاهده هرگونه شکایت و تخلف انتخاباتی نظیر تبلیغات خارج از موعد و تخریب نامزدهای انتخاباتی، می‌توانند به هیات بازرسی انتخابات با شماره  تلفن ۳۷۱۱۷۳۱۰ اعلام کنند.

 دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفندماه سالجاری برگزار می‌شود.

شناسه خبر: 28509      تعداد بازدید: 398

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور
یادداشت ها