خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/11/8 - ساعت: 16:4

رییس ستاد انتخابات استان قم مطرح کرد:

بسیج دستگاه‌های دولتی استان برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

بسیج دستگاه‌های دولتی استان برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

رییس ستاد انتخابات استان قم گفت: ظرفیت و امکانات کلیه دستگاه‌های دولتی و اجرایی استان باید بسیج شده تا مشارکت حداکثری مدنظر رهبر انقلاب محقق شود.

به‌گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، احمد حاجی‌زاده پیش از ظهر امروز در جلسه با مدیران برخی دستگاه‌های دولتی و اجرایی استان که با موضوع فضاسازی و تبلیغات محیطی انتخابات ۱۴۰۲ برگزار شد، بیان کرد: در روزهای منتهی به انتخابات هستیم و واقعیت این است که حالا باید تلاشمان را بیش از گذشته کنیم تا تنور انتخابات گرم‌تر شود. 

وی ادامه داد: انتخابات پیش رو از مهم‌ترین انتخابات تاریخ است که دشمن فعالیت‌های خود علیه مدیریت افکار عمومی از مدت‌ها قبل شروع کرده‌است. 

رییس ستاد انتخابات استان قم گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی  از ابتدای سال در فرمایشات خود بر اهمیت انتخابات و مشارکت حداکثری تاکیدات ویژه داشته‌اند که ما مسئولین موظف هستیم منویات ایشان را عملیاتی کنیم.  

وی تصریح کرد: در این روزهایی که قرار گرفتیم تنور انتخابات باید بیش از گذشته گرم‌تر شده تا مردم در مرحله اول از زمان انتخابات و سپس از اهمیت آن مطلع شوند. 

حاجی‌زاده در ادامه عنوان کرد: در این راستا دستگاه‌های دولتی و اجرایی استان باید ظرفیت‌ها و امکانات خود را بسیج کرده و پای کار بیاورند تا مشارکت حداکثری که مدنظر رهبر فرزانه است محقق شود. 

وی در پایان اشاره کرد: تبلیغات محیطی و فضاسازی ویژه انتخابات از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که باید توسط دستگاه‌های متولی اجرایی شود، موضوع انتخابات باید به درستی برای مردم تبیین شده و روزانه در ذهن‌ها آنان مرور شود.

شناسه خبر: 28502      تعداد بازدید: 347

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور
یادداشت ها