خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/11/6 - ساعت: 23:30

استاندار قم؛

تمام این دستاوردهای نظام اسلامی به برکت خون شهداست

تمام این دستاوردهای نظام اسلامی به برکت خون شهداست

استاندار قم گفت: تمام این دستاوردهای نظام اسلامی به برکت خون شهدا و خانواده‌های معظم آنان است که از اعتقادات خود باز نگشتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، سیدمحمد آقامیری در مراسم سوم و هفتم سردار مدافع حرم شهید علی آقازاده که درحسینیه امام خامنه‌ای گلزار شهدای استان قم برگزار شد، اظهار کرد: دشمن باید بداند تا زمانی که این خانواده‌ها را داریم لحظه‌ای از آرمان‌های ارزشمند انقلاب، عقب نشینی نخواهیم کرد. 

وی با اشاره به اینکه  تقارن روز پدر با روز مراسم شهید آقازاده را به فال نیک می‌گیریم ، گفت: خانواده شهید آقازاده ، یک شهید را در دوران جنگ تحمیلی و یک شهید دیگر را در دوران دفاع از حرم تقدیم اسلام کردند. 

استاندار قم با بیان اینکه خانواده شهید آقازاده، کاملا انقلابی و ارزشی هستند، عنوان کرد: این خانواده همیشه همراه و همگام با نظام و انقلاب بودند. 

وی با اشاره به اینکه دشمن شماره یک ما اسرائیل غاصب است و آمریکا نوکری رژیم صهیونیستی را می‌کند، اظهار داشت: دشمن باید بداند هرچقدر که شما آقازاده‌ها را از ما بگیرید، خللی در کار این نظام ایجاد نخواهد شد چراکه گلزار شهدای ما مملو از افرادی است که جان خود را فدای این انقلاب کردند و ما نیز امروز آماده هستیم جان خود را فدای این نظام اسلامی کنیم. 

وی با بیان اینکه آماده‌ایم جوانان خود را برای پایداری این نظام فدا کنیم، تصریح کرد: تا زمانی که دشمن به دشمنی خود ادامه دهد، درب شهادت به روی ما و جوانان ما باز است. 

استاندار قم با اشاره به اینکه ما دنبال شهادت می‌گردیم و ترسی نداریم، یادآور شد: امروز دشمن در نقطه ضعف قرار گرفته است و برادران ما در سپاه پاسداران سیلی محکمی به آمریکا زده‌اند 

وی با بیان اینکه این اتفاقات از برکات این نظام و انقلاب اسلامی است، ابراز کرد: خود این نظام و انقلاب به برکت خون شهیدانی است که از جان خود گذشته‌اند. 

آقامیری  با بیان اینکه از خداوند می‌خواهیم در قیامت مشمول دعای خیر شهدا قرار بگیریم، اظهار داشت: همچنین از شهدا درخواست داریم که در دنیا نیز دعای خیر خود را بدرقه راه ما داشته باشند.

شناسه خبر: 28498      تعداد بازدید: 318

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور
یادداشت ها