خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/11/4 - ساعت: 15:46

دکتر آقامیری؛

مشکلات بخش‌های استان قم باید به سرعت حل شود

مشکلات بخش‌های استان قم باید به سرعت حل شود

استاندارقم بر لزوم حل مشکلات همه بخش‌های استان در کمترین زمان ممکن تاکید کرد و گفت: باید از زمان بیشتر و بهتر استفاده کنیم و کمتر استراحت کرده و با مشورت، کارها را پیگیری کنیم.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم دکتر سید محمدآقامیری صبح روز چهارشنبه در شورای اداری بخش قاهان افزود: مقام معظم رهبری فرمودند که مشکلات کشور تنها با کار جهادی حل می‌شود. 

وی اظهار داشت:‌ درست است که مشکلات فراوانی امروز در کشور و قم وجود دارد ولی وظیفه مدیران دستگاه‌های اجرایی این است که با کار جهادی بر مشکلات فایق آیند. 

استاندار قم گفت: مسئولان باید برای حل مشکلات مردم سر از پا نشناسند و از ثانیه‌ها و دقایق برای خدمت به آنان استفاده کنند. 

وی افزود:‌ نباید مسایل مردم را به روزها ، هفته‌ها و ماه‌های بعد واگذار کرد، مسئول جهادی برای حل مشکلات آنان سر از پا نمی‌شناسد. 

وی یادآورشد: باید بدانیم که همه مسئولان نسبت به مردم بدهی سنگینی دارند، آنان همیشه در حفظ انقلاب و کشور از مسئولان جلوتر بوده‌اند. باید به مردم حق بدهیم و مشکلاتشان را حل نماییم. 

دکتر آقامیری در بخش دیگری ازسخنان خود به مصوبات جلسه شورای اداری قاهان اشاره کرد و گفت:‌ برای اجرای 26 مصوبه ای که در این جلسه مطرح شد، 112 میلیارد تومان از اعتبارات ملی و دستگاهی وعمرانی و خیرین استفاده شده‌است. 

وی افزود:‌  برخی از این مصوباتی که امروز از منظر گذشت و تا پایان اردیبهشت ماه و بعضا تا تیرماه سال آینده تمام می‌شود، جزء گره‌های سالیان دراز مردم ‌است. 

استاندار قم یادآورشد: مردم از خدماتی که در حوزه آب ، برق ، بهداشت و بنیاد مسکن و کشاورزی و ورزشی و... صورت می‌گیرد خرسند می‌شوند. برخی از این مصوبات باید با کار جهادی و وقت گذاری حداکثری انجام شود. 

وی افزود: یکی از فعالیت‌هایی که حتما در اجرای پروژه ها باید مورد توجه واقع شود، حل مشکلاتی است که در آینده احتمال وقوع دارند.  

وی اظهارکرد: تک تک مشکلات روستاها باید توسط فرمانداران و بخشداران جمع آوری و پیش از  شروع سفرهای روستایی موضوعات بررسی و تعیین تکلیف شود. 

گفتنی است، در این جلسه، 26 مصوبه اجرایی در بخش قاهان در بخش های عمرانی، آب، برق، کشاورزی، زیارتی، فرهنگی، ورزشی و... بررسی و تعیین تکلیف شد.  

استاندارقم در این زمینه بر لزوم تلاش حداکثری مسئولان برای اجرای این مصوبات تاکید کرد.

شناسه خبر: 28494      تعداد بازدید: 311

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور
یادداشت ها