خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/9/16 - ساعت: 17:27

اولین جلسه شورای فرهنگی استانداری قم برگزار شد

اولین جلسه شورای فرهنگی استانداری قم برگزار شد

اولین جلسه شورای فرهنگی استانداری قم روز گذشته به ریاست سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری قم برگزار شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، اولین جلسه شورای فرهنگی استانداری قم روز گذشته به ریاست حسن نادری سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار شد.

در ابتدای جلسه رضا زینل بیک دبیر شورای فرهنگی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) گزارش مبسوطی از اقدامات انجام شده و برنامه ریزی های صورت گرفته از ابتدای تشکیل این شورا از سال ۱۳۹۳ تا کنون ارائه دادند.

در ادامه با توجه به نزدیکی شهادت حضرت فاطمه (س) از برنامه ریزی صورت گرفته برای برگزاری آیین سمنو پزان که با همکاری وهمفکری اعضای محترم شورای فرهنگی و دیگر همکاران که  طی سال های گذشته نیز در استانداری برگزار شده، امسال نیز با تصمیم اعضا این مراسم برگزار می‌شود.

همچنین در ادامه این جلسه رمضانی دبیر اسبق شورای اقامه نماز استانداری گزارشی از فعالیت های سال گذشته این شورا  که منجر به کسب رتبه اول با امتیاز کامل(۱۰۰۰) در سطح استان گردید ارایه داده و  از اهتمام ایشان و دیگر اعضا برای فعالیت های سال جاری خبر دادند.

 جناب اقای تقی‌لو بعنوان دبیر شورای اقامه نماز از برنامه ریزی صورت گرفته برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن تکلیف  فرزندان  همکاران استانداری و واحد های تابعه پرداخته و خاطر نشان کرد: ان شاالله  برنامه های سال جاری با همکاری و بحث و تبادل نظر با اعضای محترم و حمایت سرپرست محترم معاونت توسعه با جدیت پیگیری  و اجرایی خواهد شد. 

در ادامه جناب اقای شانظری جانشین شورای امر به معروف استانداری نیز گزارشی از فعالیت های این شورا در طی سال جاری ارایه و بر ایجاد انگیزه در همکاران برای ارتقای  بهروری این شورا تاکید نمود.

میرزایی دبیر ورزش استانداری نیز از برگزاری موفق مسابقات ورزشی در سطوح ملی و استانی توسط این شورا اشاره و گزارش کاملی از اقدامات شورای ورزش استانداری ارایه داد. در پایان نیز معاون استاندار قم ضمن عرض تسلیت ایام شهادت بی بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) از فعالیت‌های صورت گرفته توسط دبیران محترم تقدیر تشکر نموده و ضمن حمایت از اعضای محترم عنوان نمود: ان شالله  با جدیت بیشتری به مقوله شورای فرهنگی بپردازیم.

شناسه خبر: 28387      تعداد بازدید: 529

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور
یادداشت ها