خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/9/14 - ساعت: 17:53

معاون استاندار قم:

آگاهی مردم از خدمات دولت، مراجعات آنها به دستگاه ها را کمتر می کند

آگاهی مردم از خدمات دولت، مراجعات آنها به دستگاه ها را کمتر می کند

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم گفت: مدیران باید دست رنج خدمات دولت را برای مردم بیان کنند

 

معاون استاندار قم:

آگاهی مردم از خدمات دولت، مراجعات آنها به دستگاه ها را کمتر می کند

معاون استاندار قم بیان کرد: مدیران باید دست رنج خدمات دولت را برای مردم بیان کنند

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم احمد حاجی زاده عصر امروز در نشست شورای اطلاع رسانی استان که در استانداری قم برگزار شد گفت: باعث تاسف فراوان است که خدمات گرانسنگ دولت برای بسیاری از مردم ناشناخته است.

وی افزود: تاسف بارتر آنکه بسیاری از مدیران بخش های مختلف کشور و استان نیز از تحولات و کارهای عظیم همکاران خود نیز خبر ندارند. این مساله به دلیل ضعف مفرط در عرصه اطلاع رسانی خدمات دولتی به مردم، رسانه ها و مدیران است.

وی تصریح کرد: توسعه سواد رسانه مدیران اجرایی و عملیاتی استان از ضروریات است. باور داریم که دولت مردمی نیازمند مدیران پاسخگو است و در این عرصه باید مطالبه پاسخگویی از مدیران همیشه ساری و جاری باشد.

وی بیان کرد: مدیران باید اهل مصاحبه و ارتباط با مردم ورسانه ها باشند تا خدمات دولت و نظام اسلامی را به مردم بگویند. مردمی که از خدماتی که دولت برای رفاه حال آنها انجام می دهد اطلاع ندارند قطعا مواجه متفاوتی با نظام وحکومت خواهند داشت ولی اگر این خدمات آگاه باشند درک بهتری از شرایط نیز خواهند داشت و درصد مشارکت آنها در امور اجتماعی و سیاسی کشور بیشتر خواهد شد.

معاون سیاسی وامنیتی استاندار قم بیان کرد: اگر آگاهی مردم از فعالیت های و خدماتی که دولت به آنها می دهد افزایش یابد قطعا مراجعات مردمی به دستگاه ها نیز کمتر می شود. 

وی بر لزوم جهت گیری هماهنگ رسانه ها در قم تاکید کرد و افزود: مدیریت و هماهنگ کردن رسانه ها در جهت ارتباط موثر تر با مردم و افکار عمومی می تواند با کاهش التهابات فضای امن تر ذهنی برای رشد و حرکت کشور و استان قم و همچنین بستر لازم برای زیست بهتر در این استان را فراهم می آورد.

گفتنی است، در این مراسم علی اقبالی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم بیان کرد: روابط عمومی ها باید ارتباط موثرتری با رسانه ها داشته باشند و این ارتباط می تواند در اشکال مختلف دنبال شود.

حاجی زاده افزود: به فرموده مقام معظم رهبری باید جبهه آفندی خود را تقویت کنیم تا در کوران حوادث به جای منفعل بودن همیشگی در جبهه ای که دشمنان و کسانی که تلاش می کنند ناکارآمدی کشور و نظام و دولت را به عنوان حربه ای برای تضعیف روحیه مردم و زدودن بارقه امید از دل مردم، دنبال کنند را شکست دهیم.

 

شناسه خبر: 28382      تعداد بازدید: 380

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور
یادداشت ها