خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/9/13 - ساعت: 17:36

معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استاندار قم:

بانوان برجسته استان درعرصه های مختلف تجلیل شوند

بانوان برجسته استان درعرصه های مختلف تجلیل شوند

معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم بر لزوم تجلیل ویژه از بانوان برجسته استان قم در عرصه های مختلف در ایام ولادت حضرت زهرا(س) در استان تاکید کرد.

 

معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استاندار قم: 

بانوان برجسته استان در عرصه های مختلف تجلیل شوند 

معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم بر لزوم تجلیل ویژه از بانوان برجسته استان قم در عرصه های مختلف در ایام ولادت حضرت زهرا(س) در استان تاکید کرد. 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم، ابوالقاسم مقیمی بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیلات زائرین استان قم که با حضور نمایندگان دستگاه فعال فرهنگی و اجرایی استان که در استانداری قم برگزار شد، گفت: وحدت بین بخشی بین نهادهای مهم استان، در برگزاری مراسمات مذهبی و ملی بسیار راهگشا است. 

وی افزود: مسایل بهداشتی و ایمنی در برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی از جمله ایستگاه های صلواتی در سطح شهر بسیار مهم است. ایستگاه های صلواتی نیز باید با راهبری ایمنی و انتظامی و بهداشتی و ترافیکی زمینه ساز یک حرکت فرهنگی و اجتماعی مناسب را فراهم کنند. 

معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استان قم بیان کرد: در زمینه اسکان ایام ولادت حضرت زهرا و شهادت سردار دلها که دو مناسبت مهم پیش از ایام نیمه شعبان در قم است باید تمام ظرفیت های خود را به کار بگیریم تا ظرفیت 50 هزار اسکانی خود را حفظ و ارتقا بدهیم. 

وی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید در زمینه فضاسازی و ایجاد فضای شور و نشاط جمعی در میدان آستانه یا میدان بزرگ امام خمینی(ره) تمام تلاش خود را به کار بگیرد. 

مقیمی با بیان این مطلب که دولت مردمی آیت الله رئیسی به شدت روی برنامه های مردمی تاکید دارد بیان کرد: خوشبختانه این تاکید با حمایت همه جانبه دستگاه های رسمی و دولتی نیز همراه است و امیدوارم با این ظرفیت ها بتوانیم فعالیت های مثبتی در سطح استان برگزار کنیم. 

وی گفت: یکی از برنامه های بسیار مهمی که همه دستگاه های استان باید در نظر داشته باشند، تجلیل از بانوان نخبه در همه اقشار است. تجلیل از بانوان کشاورز نمونه، هیئت داران نمونه، خادمان انقلاب و نماز جمعه نمونه، پلیس بانوان نمونه، شاعران زن جریان مقاومت، پیرغلامان بانوان و... است که متاسفانه کمتر به آنها توجه شده است.

شناسه خبر: 28380      تعداد بازدید: 430

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور
یادداشت ها