خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/6/27 - ساعت: 19:41

مقیمی خبر داد؛

امامزاده شاه جمال (ع) و مسجد مقدس جمکران میزبان زائرین خارجی

امامزاده شاه جمال (ع) و مسجد مقدس جمکران میزبان زائرین خارجی

معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استاندار قم گفت: امامزاده شاه جمال(ع) و مسجد مقدس جمکران میزبان زائرین خارجی تا تاریخ ۴ مهرماه خواهند بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم، ابوالقاسم مقیمی در جلسه کمیته اجرایی ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر استان قم با اشاره به آغاز سفر زائرین پاکستانی به استان قم عنوان کرد: زائرین پاکستانی بعد از حضور و زیارت در کشور عراق، کمی با تاخیر از مرز چذابه عبور کرده و به شهر مقدس قم سفر می‌کنند که با تمهیدات صورت گرفته، امامزاده شاه جمال(ع) و مسجد مقدس جمکران تا ۱۰ ربیع الاول میزبان این عزیزان خواهند بود.

معاون استاندار قم تصریح کرد: در راستای حفظ سلامت زائرین خارجی و پایداری سلامت عمومی همشهریان، کادر درمان و هلال احمر علاوه بر حضور در کنار زائرین خارجی، بررسی وضعیت سلامت آنها را عهده دار خواهند بود و از وقوع بیماری و موارد خاص دیگر جلوگیری خواهند کرد.

مقیمی در پایان ضمن تاکید بر کنترل نرخ اتوبوس های حمل و نقل شهری و جاده ای توسط عوامل امر گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و سازمان اتوبوسرانی استان در این ایام ساماندهی نرخ های حمل و نقل شهری و جاده ای را در راستای تسهیل سفر زائرین به استان قم با جدیت پیگیری کنند و نظارت ۲۴ ساعته بر فرایند فروش بلیط در جریان باشد.

شناسه خبر: 27898      تعداد بازدید: 107

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها