خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/1/2 - ساعت: 15:8

بازدید استاندار از فعالیت‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قم در نوروز ۱۴۰۲

بازدید استاندار از فعالیت‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قم در نوروز ۱۴۰۲

استاندار قم با حضور در ساختمان مرکزی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، از فعالیت‌های این اداره کل در ایام نوروز ۱۴۰۲ بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، «سید محمد تقی شاهچراغی» استاندار قم به همراه «ابوالقاسم مقیمی» معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم ظهر امروز از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بازدید کرد.

استاندار قم با حضور بخش مرکز مدیریت راه‌های استان، از آخرین وضعیت محورهای برون شهری و آمار ترددات نوروزی مطلع شد و ضمن دیدار و گفت‌وگو با جمعی از کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، از تلاش‌ها و خدمات‌رسانی‌های آنها به خصوص در نوروز ۱۴۰۲ قدردانی کرد.

شاهچراغی در ادامه این بازدید، بر انجام اقدامات لازم برای کاهش حداکثری سوانح جاده‌ای و افزایش ضریب ایمنی سفر تاکید کرد.

پایان پیام/

شناسه خبر: 26795      تعداد بازدید: 1468

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری
یادداشت ها