خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/11/15 - ساعت: 13:50

بمناسبت روز پدر انجام شد؛

تکریم مقام شامخ پدران شهدا توسط استاندار قم

تکریم مقام شامخ پدران شهدا توسط استاندار قم

استاندار قم بمناسبت روز پدر با دو پدر شهید دیدار و از صبر و ایثارگری آنها تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی‌ استانداری قم، همزمان با میلاد امیر المومنین علی (ع) و بمناسبت روز پدر سیدمحمد تقی شاهچراغی استاندار قم با پدر شهیدان محدثه، نعمیه و علی تواضعی که بر اثر بمباران رژیم بعثی به شهادت رسیدند و همچنین پدر شهیدان احمد، محمود و هادی وکیلی ناطق که در جبهه های دفاع مقدس به شهادت رسیدند بطور جداگانه دیدار و از ایثارگری و صبر آنها تجلیل کرد.

استاندار قم در این دیدارها استمرار انقلاب اسلامی را مرهون خون شهدا عنوان کرد و افزود: همه ما به شهدا مدیون هستیم و باید در مراقبت از آرمان شهدا ثابت قدم باشیم.

وی افزود: دلاوری و ایثارگری شهدا و خانواده های آنها بخصوص پدران و مادران شهدا هیچگاه از یاد و خاطره مردم ایران نخواهد رفت.

شاهچراغی صبر، ایمان و استقامت خانواده شهدا را عامل اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران در برابر ابرقدرتها و دشمنی منافقان دانست و افزود: ما باید نسبت به ترویج فرهنگ ایثارگری و شهادت طلبی در بین جوانان اهتمام ویژه ای داشته باشیم.

وی افزود: هیچ کاری نمی تواند خدمت بزرگ خانواده شهدا به ما را جبران کند و ما همواره شرمنده شهدا و خانواده آنها هستیم.

گفتنی است در بمباران رژیم بعثی ۱۱ نفر از اعضای خانواده تواضعی از جمله ۳ فرزند و همسر ایشان به شهادت رسیده اند.

شناسه خبر: 26543      تعداد بازدید: 531

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها