خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/9/3 - ساعت: 18:13

معاون استاندار قم:

فضای اداری رویکرد بسیجی داشته باشد/الگوی بسیجی‌ها شهدای انقلاب اسلامی هستند

فضای اداری رویکرد بسیجی داشته باشد/الگوی بسیجی‌ها شهدای انقلاب اسلامی هستند

احمد حاجی‌ زاده در نشست با بسیجیان که به مناسبت هفته بسیج در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: نباید فداکاری‌های بسیج فراموش شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، معاون استاندار قم با اشاره به اینکه به ازای هر میز مدیریتی که در کشور وجود دارد، شهدای بسیاری تقدیم انقلاب اسلامی شده‌اند، مطرح کرد: بیان این موضوعات می‌تواند تلنگری به مدیران و مسئولین باشد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با بیان اینکه این شجره طیبه به عرصه‌ای که نظام به آن نیاز دارد تبدیل شده است، عنوان کرد: بسیج خدمات غیرقابل انکاری در عرصه‌های مختلف ازجمله سازندگی داشته است.

وی با اشاره به اینکه الگوی بسیجیان شهدای انقلاب اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: باید مراقب باشیم تا این ظرفیت عظیم فعال بماند.

حاجی‌زاده با بیان اینکه فرهنگ‌سازی‌های اداری باید رویکرد بسیجی داشته باشد، تصریح کرد: باید فضای اداری به صورت مداوم رصد شده و نسبت به این موضوع تذکرات لازم داده شود.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 26254      تعداد بازدید: 177

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها