خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/8/29 - ساعت: 13:53

معاون استاندار قم:

قرارداد مترو به روز شد/تلاش مدیریت شهری برای خرید واگن

قرارداد مترو به روز شد/تلاش مدیریت شهری برای خرید واگن

ابراهیم معتمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت پروژه متروی قم، اظهار کرد: در حوزه متروی قم دو موضوع اصلی تأمین واگن و اصلاح قرارداد وجود داشت. وی ادامه داد: پیگیری‌های انجام‌شده با محوریت مدیریت ارشد استان توانستیم قرارداد مترو را اصلاح و این قرارداد را به‌روز کنیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به تلاش های انجام گرفته برای تکمیل فاز اول مترو، مطرح کرد: در حال حاضر نیز این فاز بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی در خصوص بحث تأمین واگن نیز عنوان کرد: در این راستا نیز چندین جلسه برگزارشده و در حال حاضر مجموعه مدیریت شهری در حال رایزنی برای خرید واگن از شرکتی که بتوانند تا پایان سال واگن‌ها را تحویل دهد، هستند.

معتمدی با اشاره به اینکه فازهای بعدی مترو نیز در حال بررسی هستند، خاطرنشان کرد: ادامه خط مترو توجیه‌پذیری و ظرفیت مسافر بهتری دارد که درنتیجه به دنبال آنیم که از ظرفیت بخش خصوصی نیز در این راستا استفاده کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: یکی از ایستگاه‌های خط ۲ متروی قم با قطار سریع‌السیر تهران-قم-اصفهان تلاقی دارد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 26241      تعداد بازدید: 641

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات اعلام غیر حضوری شدن مدارس و تغییر ساعات ادارات بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین بازدید میدانی دکتر آقامیری از مسیر پیامبر اعظم به سمت مسجد مقدس جمکران و بررسی شیوه خدمت رسانی موکب ها به زائرین  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور  اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور
یادداشت ها