خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/6/28 - ساعت: 18:38

معاون استاندار قم:

نسل جوان محور برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس باشد/روحیه جهادی شهدا و ایثارگران الگوی مدیریت کشور

نسل جوان محور برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس باشد/روحیه جهادی شهدا و ایثارگران الگوی مدیریت کشور

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی قریشی در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان، برگزاری مراسم های گرامیداشت شهدا را مورد توجه قرار داد و افزود: شهدا و ایثارگران هیچگونه نیازی به این گونه مراسمات و برنامه ها ندارند، بلکه این ما هستیم که نیازمند تقویت روحیه ایثار، شهادت، از خود گذشتگی و شجاعت هستیم که با حضور در اینگونه مراسمات می توانیم آن را کسب کنیم. وی با بیان اینکه متاسفانه هنوز ابعاد بسیاری از دفاع مقدس همچنان شناخته نشده است تصریح کرد: متاسفانه نتوانستیم از این گنج بزرگ بهره برداری درستی کنیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه هنوز ابعاد بسیاری از دفاع مقدس همچنان شناخته نشده است تصریح کرد: متاسفانه نتوانستیم از این گنج بزرگ بهره برداری درستی کنیم.

معاون استاندار قم اضافه کرد: بسیاری از خاطرات و تجربیات ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس هنوز در سینه هایشان باقی مانده و هر روز شاهد از دست رفتن این این گنجینه بزرگ هستیم.

وی راه عبور از مشکلات کنونی کشور را داشتن روحیه مدیریت جهادی دانست و ابراز کرد: آنچه که به عنوان روحیه جهادی در دفاع مقدس شاهد بودیم امروز بیش از گذشته برای حل مسائل و مشکلات کشور مورد نیاز است و باید با برنامه ریزی دقیق این روحیه به نسل جدید و مدیران ما منتقل شود.

قریشی بر لزوم اجرای برنامه های نوآورانه در ایام هفته دفاع مقدس تاکید کرد و یادآور شد: نسل جدید با برنامه های روتین و کلیشه ای ارتباط برقرار نمی کند و باید عمده برنامه های ما ناظر بر جذب نسل جوان و کسانی باشد که شاید با این فضاها بیگانه هستند.

وی تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس را یکی از برنامه های اصلی هفته گرامیداشت دفاع مقدس دانست و ادامه داد: دستگاه های اجرایی در این هفته با برگزاری برنامه های مختلف از جمله دیدار با پیشکسوتان نسبت به تقدیر از این عزیزان اقدام نمایند.

معاون استاندار قم با اشاره به برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم در آبان ماه سال جاری گفت: همه دستگاه های اجرایی باید امکانات و تجهیزات خود را برای برگزاری باشکوه این برنامه بسیج نموده و همکاری لازم را با ستاد برگزاری کنگره داشته باشند.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25788      تعداد بازدید: 66

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها