خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/18 - ساعت: 13:2

معاون استاندار قم مطرح کرد:

نگاه‌های بخشی مانع جدی در مسیر بهبود شرایط خدمات‌رسانی/ وضعیت نامطلوب جابه‌جایی مسافران در ایستگاه محمدیه

نگاه‌های بخشی مانع جدی در مسیر  بهبود شرایط خدمات‌رسانی/ وضعیت نامطلوب جابه‌جایی مسافران در ایستگاه محمدیه

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به ریشه بخش مهمی از مشکلات زیرساختی و مدیریتی جامعه،گفت: تا زمانی که نگاه بخشی در بین مدیران و دستگاه‌های اجرایی وجود داشته باشد، امکان بهبود وضعیت بسیار دشوار خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابراهیم معتمدی در جلسه شورای ترافیک استان، اظهار داشت: سازمان ترافیک و حمل‌ونقل شهرداری قم برای مدیریت مطلوب‌تر ترافیک عبوری در مناسبت‌های مختلف همکاری لازم را با پلیس راهور استان داشته باشد.

وی با اشاره به آسیب‌شناسی برگزاری مناسبت‌های ملی و مذهبی در قم، ادامه داد: موازی کاری و جزیره‌ای عمل کردن، مشکل و معضل اصلی در زمینه‌های امنیتی، خدماتی، ترافیکی، فرهنگی و غیره است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم ابراز کرد: ناهماهنگی بین دستگاهی در خدمات‌رسانی و در کنار مشکلات زیرساختی سبب ایجاد نارضایتی در بین بسیاری از زائران و مسافران ورودی به شهر قم شده است.

وی وجود برخی مشکلات در جابه‌جایی مسافران راه‌آهن از ایستگاه محمدیه به داخل شهر را مورد توجه قرار داد و افزود: در این خصوص لازم است همکاری و تعاملات بین شهرداری و راه‌آهن صورت بگیرد.

معتمدی با اشاره به ریشه بخش مهمی از مشکلات زیرساختی و مدیریتی جامعه، ادامه داد: تا زمانی که نگاه بخشی در بین مدیران و دستگاه‌های اجرایی وجود داشته باشد، امکان بهبود وضعیت بسیار دشوار است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم تصریح کرد: با راه‌اندازی قطار سریع‌السیر تهران-قم-اصفهان در کنار پیش‌بینی برخی تدابیر جهت اتصال بین چشمه‌های حمل مسافر، بخش زیادی از مشکلات کنونی جابه‌جایی مسافر از طریق راه‌آهن برطرف می‌شود.

وی همچنین با اشاره به طرح زیرگذر خیابان امام خمینی(ره) و ایجاد ارتباط با خیابان زینبیه، ابراز داشت: مشاور این طرح در صورت نهایی شدن نقشه کنونی، باید طرح‌های توسعه راه‌آهن را مدنظر داشته باشد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25451      تعداد بازدید: 421

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها