خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/13 - ساعت: 14:18

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم:

اختلافات بین دستگاه های اجرایی فقط از طریق استانداری حل و فصل می شود

اختلافات بین دستگاه های اجرایی فقط از طریق استانداری حل و فصل می شود

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی قریشی امروز در جلسه شورای اداری استان اظهار داشت: ۳/۵ درصد از ۸ درصد رشد اقتصادی در حوزه بهره‌وری پیش‌بینی‌شده و لازم است دستگاه‌های اجرایی برنامه مدونی در این حوزه پیش‌بینی و اجرا کنند.

وی خاطرنشان کرد: با ابتکار استاندار قم، هیات های اندیشه‌ورز در دستگاه‌های اجرایی راه‌اندازی شده و مدیران اجرایی باید همکاری و تعامل کاملی با این هیات ها داشته باشند.

معاون استاندار قم ادامه داد: معرفی دو کار ویژه تا پایان سال، افزایش بهره‌وری و اصلاح فرآیندها مهم‌ ترین کارکردهای اصلی هیات های اندیشه ورز استان می باشد.

دبیر شورای اداری استان تصریح کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان قم لیست پروژه‌های آماده بهره‌برداری خود به مناسبت هفته دولت را سریعاً در اختیار استانداری قرار دهند.

وی با اشاره به مصوبه دولت در خصوص حل اختلاف بین دستگاه های اجرایی افزود: مطابق مصوبه دولت و دستورالعمل ابلاغی، اختلافات بین دستگاه های اجرایی باید از طریق استانداری حل و فصل شود و دستگاه ها حق شکایت علیه یکدیگر در محاکم قضایی ندارند.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25435      تعداد بازدید: 63

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها