خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/12 - ساعت: 16:43

معاون استاندار قم:

سازمان همیاری‌ شهرداری‌ها می‌تواند راهگشای دیگر دستگاه‌ها باشد

سازمان همیاری‌ شهرداری‌ها می‌تواند راهگشای دیگر دستگاه‌ها باشد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: سازمان همیاری‌ها دارای ظرفیت خوبی است و این ظرفیت به جهت ارتباط با استانداری و شهرداری‌های مختلف بوده و می‌تواند برای شهرداری‌ها و سایر مجموعه‌ها راه گشا باشد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابراهیم معتمدی در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان همیاری شهرداری‌های استان با آب منطقه‌ای استان قم، با اشاره به اینکه فعالیت‌های ذکر شده این قرارداد به پروژه‌های شهری نظم می‌بخشد، اظهار کرد: یکی از اقدامات مطلوبی که در این قرارداد ذکر شده نیز استفاده از ظرفیت بخش‌های مختلف در استان است.

وی با بیان اینکه سازمان همیاری‌ها دارای ظرفیت خوبی است، عنوان کرد: این ظرفیت به جهت ارتباط با استانداری و شهرداری‌های مختلف بوده و می‌تواند برای شهرداری‌ها و سایر مجموعه‌ها راهگشا باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به اینکه عقد این تفاهم‌نامه انتظاراتی را در سطح استان به وجود می‌آورد، مطرح کرد: راه‌اندازی ساختارهای موردنیاز در سازمان دهیاری‌ها به‌منظور عملیاتی شدن این تفاهم‌نامه هرچه سریع‌تر باید انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه این تفاهم‌نامه یک فعالیت اقتصادی و خدماتی است، خاطرنشان کرد: اگر مجموعه این اقدامات در فرآیند درستی انجام شود، قطعاً آورده‌های ارزشمندی برای استان خواهد داشت.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25426      تعداد بازدید: 242

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم بررسی مشکلات هنرمندان صنایع دستی استان قم بررسی مشکلات هنرمندان صنایع دستی استان قم
یادداشت ها