خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/12 - ساعت: 16:37

با حضور معاون امور عمرانی استانداری قم؛

انعقاد تفاهم‌ نامه همکاری سازمان همیاری شهرداری‌های استان با آب منطقه‌ای استان قم

انعقاد تفاهم‌ نامه همکاری سازمان همیاری شهرداری‌های استان با آب منطقه‌ای استان قم

به گزارش روابط عمومی استانداری قم ، مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان همیاری شهرداری‌های استان با آب منطقه‌ای استان قم با حضور ابراهیم معتمدی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان قم در این جلسه با اشاره به درخواست لایه روبی رودخانه‌ها توسط سازمان آب منطقه‌ای، اظهار داشت: باتوجه به ظرفیت‌های سازمان در سه موضوع می‌توانیم با سازمان آب منطقه‌ای همکاری داشته باشیم.

رضایی نسب از پیگیری رفع مشکلات و به ثمر رساندن پروژه‌ها به‌عنوان یکی از اهداف این تفاهم‌نامه یاد کرد و گفت: تلاش داریم اقدامات مغفور مانده را به سرانجام برسانیم.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25425      تعداد بازدید: 65

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها