خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/25 - ساعت: 8:26

پیام استاندار قم به مناسبت هفته بهزیستی

پیام استاندار قم  به مناسبت هفته بهزیستی

استاندار قم در پیامی، فرارسیدن هفته بهزیستی و چهل و دومین سالگرد تاسیس این سازمان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، متن پیام سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم بدین شرح است :
سازمان بهزیستی یکی از پرثمرترین نهادهای شکل گرفته در نظام مقدس اسلامی است. این مولود انقلاب که به همت شهید گرانقدر دکتر فیاض بخش و بر پایه اخلاص ، نیک اندیشی ، نوع دوستی و ایثار پایه گذاری شد و امروزه و با گذشت بیش از چهار دهه به عنوان یکی از مهم ترین نهادهای حمایتی و بزرگ ترین شبکه خدمات رفاه اجتماعی در حال ارائه خدمت به شریف ترین اقشار جامعه در سراسر کشور است. این سازمان در راستای تحقق اهداف عالیه خود و در پرتو جلب مشارکت و همکاری سایر بخش ها از جمله ظرفیت خیرین و موسسات غیر دولتی توانسته است گام های بلندی در زمینه کنترل، کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و حمایت از جامعه هدف بردارد.
هفته بهزیستی به واقع فرصتی است مغتنم برای تشریح خدمات این نهاد خدمتگزار و شناسائی کاستی ها و کمبودها. اینجانب ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهید بزرگوار مرحوم دکتر فیاض بخش بنیانگذار این سازمان، فرارسیدن هفته بهزیستی را به همه مهرورزان فداکار بهزیستی تبریک و تهنیت عرض نموده و با تقدیر از زحمات و تلاش های تمامی خیرین همیار بهزیستی، مدیران ، کارشناسان ، مددکاران و پرسنل خدوم بهزیستی استان، امیدوارم با الطاف الهی و در سایه ارشادات رهبر معظم انقلاب اسلامی و کمک های دولت و مردم، شاهد گسترش روز افزون رفاه اجتماعی ، سلامت جسمی، روانی و ارتقای کیفیت زندگی اقشار آسیب پذیر جامعه باشیم.

سید محمد تقی شاهچراغی
           استاندار قم

 

شناسه خبر: 25296      تعداد بازدید: 1205

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها