خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/25 - ساعت: 8:26

پیام استاندار قم به مناسبت هفته بهزیستی

پیام استاندار قم  به مناسبت هفته بهزیستی

استاندار قم در پیامی، فرارسیدن هفته بهزیستی و چهل و دومین سالگرد تاسیس این سازمان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، متن پیام سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم بدین شرح است :
سازمان بهزیستی یکی از پرثمرترین نهادهای شکل گرفته در نظام مقدس اسلامی است. این مولود انقلاب که به همت شهید گرانقدر دکتر فیاض بخش و بر پایه اخلاص ، نیک اندیشی ، نوع دوستی و ایثار پایه گذاری شد و امروزه و با گذشت بیش از چهار دهه به عنوان یکی از مهم ترین نهادهای حمایتی و بزرگ ترین شبکه خدمات رفاه اجتماعی در حال ارائه خدمت به شریف ترین اقشار جامعه در سراسر کشور است. این سازمان در راستای تحقق اهداف عالیه خود و در پرتو جلب مشارکت و همکاری سایر بخش ها از جمله ظرفیت خیرین و موسسات غیر دولتی توانسته است گام های بلندی در زمینه کنترل، کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و حمایت از جامعه هدف بردارد.
هفته بهزیستی به واقع فرصتی است مغتنم برای تشریح خدمات این نهاد خدمتگزار و شناسائی کاستی ها و کمبودها. اینجانب ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهید بزرگوار مرحوم دکتر فیاض بخش بنیانگذار این سازمان، فرارسیدن هفته بهزیستی را به همه مهرورزان فداکار بهزیستی تبریک و تهنیت عرض نموده و با تقدیر از زحمات و تلاش های تمامی خیرین همیار بهزیستی، مدیران ، کارشناسان ، مددکاران و پرسنل خدوم بهزیستی استان، امیدوارم با الطاف الهی و در سایه ارشادات رهبر معظم انقلاب اسلامی و کمک های دولت و مردم، شاهد گسترش روز افزون رفاه اجتماعی ، سلامت جسمی، روانی و ارتقای کیفیت زندگی اقشار آسیب پذیر جامعه باشیم.

سید محمد تقی شاهچراغی
           استاندار قم

 

شناسه خبر: 25296      تعداد بازدید: 1668

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها