خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/6 - ساعت: 9:12

در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قم مطرح شد؛

در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قم مطرح شد؛

از تقدیم 18 شهید تا استفاده از ظرفیت گروه‌های مردمی در مبارزه با مواد مخدر در قم

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم، همزمان با برگزاری شورای مبارزه با مواد مخدر کشور با سخنرانی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور به‌صورت ویدیوکنفرانس در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، معاون توسعه مديريت و منابع استاندار قم در حاشیه برگزاری این جلسه در گفت‌وگویی، با اشاره به پنجم تیرماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: مواد مخدر یک معضل جهانی است و کشور ما به‌صورت جدی با آن مبارزه می‌کند و در این مبارزه شهیدانی را تقدیم کرده‌ایم.
سید مهدی قریشی با اشاره به‌ضرورت اطلاع‌رسانی و پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر تأکید کرد: در استان قم نیز با جدیت این موضوع را پیگیری می‌کنیم.
• قم ۱۸ شهید در مبارزه با مواد مخدر تقدیم کرده است
همچنین دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم نیز در حاشیه این جلسه در گفت‌وگویی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در راستای مبارزه با مواد مخدر بیش از سه هزار و 800 شهید تقدیم کرده است که 18 تن از این شهدا متعلق به استان قم هستند.
هادی میرزایی با اشاره به ویژگی‌های استان قم گفت: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فرهنگی استان، در زمینه اطلاع‌رسانی، پیشگیری و درمان اعتیاد تلاش‌های خوبی را انجام داده است.
وی در این زمینه بر استفاده از ظرفیت‌های مردمی، سازمان‌های مردم‌نهاد (سَمَن‌ها) و گروه‌های جهادی تأکید و اضافه کرد: در سال جاری در استان قم استفاده از این توانمندی‌ها در اولویت قرار دارد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم با تأکید بر اینکه دولت در مبارزه با مواد مخدر عزم جدی دارد، خاطرنشان کرد: در استان با همکاری و مشارکت نهادهای مرتبط با جدیت در عرصه مبارزه با مواد مخدر فعالیت می‌کنیم.

 

شناسه خبر: 25211      تعداد بازدید: 225

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها