خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/3/30 - ساعت: 12:28

معاون استاندار قم خواستار شد؛

بهره گیری از ظرفیت رسانه ها در زمینه ی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

بهره گیری از ظرفیت رسانه ها در زمینه ی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استاندار قم با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی عمومی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، خواستار بهره گیری از ظرفیت رسانه ها در این حوزه شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی زاده معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار قم در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قم، با اشاره به جنگ سخت اقتصادی دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی گفت: یکی از ابزارهای دشمنان برای  ضربه زدن به کشور قاچاق می باشد.

حاجی زاده با اشاره به دامنه ی تاثیرگذاری کالاهای قاچاق در اقتصاد کشور بیان کرد: تولیدات داخلی و اشتغال متاثر از این مساله هستند.

معاون استاندار  با اشاره به واقع شدن قم در شاهراه مواصلاتی کشور افزود: اهمیت مقابله با قاچاق در استان قم بسیار بالاست و بخش قابل توجهی از محموله های مکشوفه در قم مربوط به سایر استان ها می باشد.

وی آمار قاچاق در کشور را زنگ خطری برای مسئولان دانست و تصریح کرد: مبارزه با قاچاق دام یکی از اولویت های استان است.

حاجی زاده همچنین استفاده از ظرفیت رسانه ها برای اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی را ضروری دانست و گفت: ارتباط موثر اعضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا با شورای اطلاع رسانی استان زمینه ی آگاهی بخشی به شهروندان و کاهش قاچاق را فراهم خواهد کرد.

شناسه خبر: 25181      تعداد بازدید: 390

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها