خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/2/25 - ساعت: 15:45

معاون استاندار قم خواستار شد؛

مشارکت همه دستگاه ها برای برگزاری باشکوه برنامه های دهه کرامت و ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد در قم

مشارکت همه دستگاه ها برای برگزاری باشکوه برنامه های دهه کرامت و ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد در قم

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم با اشاره به در پیش بودن مناسبت های دهه کرامت و ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد، لزوم مشارکت فعال و جدی همه دستگاه ها و نهادهای استان برای برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های این ایام را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابوالقاسم مقیمی در جلسه ستاد تسهیلات زائرین ویژه دهه کرامت و ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد که پیش از ظهر امروز و با حضور اعضاء و نمایندگان کمیته های تخصصی این ستاد در سالن کرامت استانداری برگزار شد در سخنانی دهه کرامت را از زایش های انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: توجه به این زایش ها را نمی توان جدا از وجوه شخصیتی حضرت امام و برکات رهبری ایشان مورد توجه قرارداد.
وی با بیان این که میزبانی از زائران دهه کرامت و ایام رحلت بنیان گذار انقلاب اسلامی باید به شکل مطلوب و شایسته ای انجام شود افزود: در خدمت رسانی به زائرین و مجاورین علاوه بر بهره مندی از کمک ها و امکانات دستگاه های اجرایی، از تمامی ظرفیت های مردمی و هیات های مذهبی استان نیز استفاده خواهد شد.
معاون استاندار قم با تاکید بر اهمیت خدمات حمل و نقل و رفاه زائرین گفت: دستگاه های مسئول باید با بازنگری در فعالیت های گذشته، نسبت به ارتقاء کیفیت خدمات و بهداشت سرویس ها و نمازخانه های بین راهی اقدام کنند.
وی در ادامه ضمن تاکید بر لزوم انجام بازرسی ها از توزیع اقلام غذایی در این ایام به خصوص تامین آرد نانوایی های جمکران و اطراف حرم مطهر گفت: تمامی دستگاه های خدمت رسان آمادگی جهت پذیرایی و اسکان زائرین با حداکثر ظرفیت خود را در این ایام داشته باشند.
معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم همچنین بر ضرورت ورود جدی همه دستگاه های فرهنگی در مناسبتهای ملی و مذهبی تاکید کرد و افزود: شهرداری قم نباید به تنهایی بار فعالیت های فرهنگی را در سطح شهر به دوش بکشد و سایر نهادها نیز باید در این عرصه مشارکت جدی داشته باشند .
وی در خاتمه از همه دستگاه های خدماتی و فرهنگی استان خواست تا در ایام میلاد پرخیر و برکت کریمه اهل بیت (علیهاسلام)و حضرت امام رضا(علیه السلام) با حضور جدی و همه جانبه خود در عرصه خدمت رسانی، ادای دینی به ساحت مقدس حضرت ثامن الحجج و خواهر گرامیشان در این ایام داشته باشند.

شناسه خبر: 25004      تعداد بازدید: 226

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    افتتاح دو هتل در هسته مرکزی شهر قم به روایت تصویر افتتاح دو هتل در هسته مرکزی شهر قم به روایت تصویر مراسم روز ملی محیط بان به روایت تصویر مراسم روز ملی محیط بان به روایت تصویر جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰
یادداشت ها