خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/2/22 - ساعت: 8:4

معاون استاندار قم:

پیشگیری از کرونا همچنان ضروری است

پیشگیری از کرونا همچنان ضروری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم با اشاره به کاهشی شدن روند ابتلا به کرونا در کشور و استان قم گفت: مردم و دستگاه‌های اجرایی استان همچنان پیشگیری از کرونا را باید در دستور داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی زاده روز چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران قم در تالار کرامت استانداری افزود: همه از هر ظرفیتی که داریم، برای هدایت مردم به سمت واکسیناسیون استفاده کنیم و در حوزه‌های کاری مختلف اهتمام جدی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه استان‌هایی که آمار واکسن بالاتری دارند، ماه‌ها است که با مشکلی در خصوص این بیماری مواجه نیستند گفت: همه با حساسیت مساله پیشگیری را در دستور کار داشته باشند و غفلت نکنند، هر مدیری در حوزه مرتبط با خودش، مسائل بهداشتی را مدیریت و نظارت کند.
حاجی زاده همچنین با تاکید بر پاسخگو بودن مدیران اجرایی در مورد اقدام‌هایی که در رابطه با مقابله با کرونا انجام می‌دهند خاطرنشان کرد:جلسات ستاد مقابله با کرونا در استان حسب نیاز و ضرورت برگزار خواهد شد.
وی با قدردانی از دست‌اندرکاران طرح شهید سلیمانی بیان کرد: فرمانداری این طرح را با قوت پیگیری کرده و بر موضوع‌های بهداشتی نظارت‌های دقیقی داشته باشد.

شناسه خبر: 24978      تعداد بازدید: 76

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها