خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/2/21 - ساعت: 19:55

در سالگرد تاسیس شهرستان کهک صورت گرفت؛

حضور معاون استاندار قم در فرمانداری و شهرداری کهک

حضور معاون استاندار قم در فرمانداری و شهرداری کهک

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم در اولین سالگرد تاسیس شهرستان کهک با حضور در این شهرستان از فرمانداری و شهرداری کهک بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی قریشی با اشاره به اولویت استان برای شکل گیری هر چه سریعتر سازوکارهای مورد نیاز شهرستان های جدید گفت: پیگیری های لازم برای استقرار ادارات در این دو شهرستان انجام شده و نیازمندی های مورد نیاز نیز احصا شده است. معاون استاندار افزود: هر چند باید از قبل از ایجاد شهرستان کارهای لازم برای تاسیس انجام می شد ولی در همین مدت هم اقدامات قابل تقدیری صورت گرفته و جای قدردانی دارد.
قریشی کهک را یکی از مقاصد اصلی گردشگری در استان دانست و افزود: باید از این ظرفیت عظیم برای توسعه این شهرستان استفاده نمود و محور توسعه شهرستان را بر همین مبنا قرار داد.
شایان ذکر است در ابتدای این بازدید فرماندار کهک گزارشی از اقدامات انجام شده برای ایجاد شهرستان و استقرار ادارات و همچنین کمبودهای و نیازمندی ها ارائه نمود.
معاون استاندار قم همچنین در بازدید از شهرداری کهک و در نشستی با اعضای شورای شهر و شهردار کهک گفت؛ اکنون شهر کهک بعنوان مرکز شهرستان بوده و باید اقتضائاتش با مرکز بخش بودن تفاوت کند لذا باید برنامه ریزی لازم برای توسعه شهر و خدمات بیشتر انجام گردد.
وی ظرفیت این شهر را بیش از وضع موجود دانست و افزود: پیش بینی های حاکی از آن است که طی سال های آینده جمعیت این شهر با توجه به مهاجرپذیر بودن استان افزایش چشمگیری داشته باشد و باید از همین حالا برنامه ریزی لازم را برای این موضوع بعمل آورد.
معاون استاندار با اشاره به لزوم استفاده از فناوری اطلاعات در ارایه خدمات شهری افزود؛ هموز اندازه شهر خیلی گسترش نیافته و باید زیرساختهای لازم از جمله ایجاد شهر هوشمند با استفاده از فناوری اطلاعات در دستور کار قرار گیرد تا در آینده بتوان از این زیرساخت مناسب استفاده بهینه نمود.
قریشی افزود: مجموعه جوان حاضر در مدیریت شهری نوید پویایی شهر و توسعه روزافزون کهک را می دهد و مطمئنا با رویکرد موجود در کوتاه مدت این شهر تحولات بزرگی را به خود خواهد دید.
در ابتدای این جلسه شهردار و اعضای شورای شهر کهک ضمن خیر مقدم ، گزارشی از اقدامات انجام شده و همچنین نیازمندی های شهر ارائه نمودند.

شناسه خبر: 24976      تعداد بازدید: 102

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها