خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/2/20 - ساعت: 23:57

استاندار قم:

هنرستان های فنی و حرفه ای بستر اشتغال پایدار را فراهم می کنند/ ضرورت همراهی ادارات دولتی برای تجاری سازی محصولات دانش آموزی

هنرستان های فنی و حرفه ای بستر اشتغال پایدار را فراهم می کنند/ ضرورت همراهی ادارات دولتی برای تجاری سازی محصولات دانش آموزی

استاندار قم با بیان اینکه هنرستان های فنی و حرفه ای بستر اشتغال پایدار را فراهم می کنند بر همراهی ادارات دولتی برای تجاری سازی محصولات دانش آموزی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی استاندار قم عصر روز سه شنبه از هنرستان فنی و حرفه ای دخترانه ی شهید هندویان پردیسان قم بازدید کرد.

استاندار قم در این بازدید با اشاره به ابتکار عمل هنرآموزان این مرکز آموزشی و طراحی دست نوشته ها و آثار فاخری از شهدای دفاع مقدس، خواستار بهره گیری از تجارب این هنرستان در معرفی شهدا و الگوسازی سلوک آنان در جامعه شد.
شاهچراغی تجاری سازی محصولات و تولیدات دانش آموزان در راستای ایجاد انگیزه برای آنان در ادامه ی فعالیت های فنی را با اهمیت برشمرد و افزود: ادارات دولتی باید در برنامه های فرهنگی خود از این ظرفیت ها استفاده کنند.
استاندار قم همچنین نقش خیرین مدرسه ساز را در فراهم کردن زیرساخت های تربیت دانش آموزان موردتوجه قرار داد و گفت: مدیران آموزش و پرورش استان باید از ظرفیت اعتبارات ملی مصوب مجلس و نیز خیرین برای ارتقاء شاخص های آموزشی استان استفاده کنند.
شایان ذکر است استاندار قم در این بازدید که دو ساعت به طول انجامید، از نمایشگاه آثار هنری، صنایع دستی و محصولات دانش آموزی این هنرستان بازدید کرد.

 

شناسه خبر: 24967      تعداد بازدید: 95

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها