خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/2/12 - ساعت: 11:8

پيام استاندار قم به مناسبت روز معلم

پيام استاندار قم به مناسبت روز معلم

استاندار قم در پیامی، فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت، سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم را به تمامی معلمین و فرهنگیان متعهد و پرتلاش استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، متن کامل پیام سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحيم»
نامگذاري سالروز شهادت متفكر و انديشمند بزرگ « استاد شهيد مرتضي مطهري» كه خود از الگوهاي بي بديل در اين عرصه مقدس هستند بنام روز معلم، فرصت مغتنمي براي تكريم سخت كوشان جبهه تعليم و تربيت و تبيين مقام شامخ علم و دانش و قدر و منزلت والاي معلمي در جامعه است.
بدون شك اهميت و نقش كليدي و بي بديل نظام تعلیم و تربیت در توسعه و پيشرفت همه جانبه بر کسی پوشیده نیست ورشد و شکوفایی و بالندگی علمي، فرهنگي و اخلاقی جامعه، مرهون تلاش و مجاهدت معلمين و فرهنگيان عزيز «اين سفيران هدايت و روشني و پيام آوران نور و آگاهي و دانايي» است. انسان هاي خردمندي كه به عنوان يكي از با ارزش ترين سرمايه هاي اجتماعي كشور و مؤثرترين عنصر محقق كننده مأموريت هاي نهاد آموزش و پرورش در مسير تربيت نسل ها و شكوفا شدن استعدادهاي آينده سازان، حق بزرگي بر گردن آحاد جامعه داشته و همه بايد قدرشناس و قدردان زحمات و تلاش هاي گران سنگ اين قشر فرهيخته و اثرگذار باشيم.
اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره اسوه عملي و چهره ماندگار عرصه تعليم و تربيت "استاد شهيد مرتضي مطهري(ره)"، فرارسيدن روز و هفته بزرگداشت مقام معلم و تقارن آن با عيد سعيد فطر را به همه مجاهدان وتلاش گران سنگر مقدس علم و دانش در جاي جاي ايران اسلامي به ويژه اساتيد، معلمان و آموزگاران متعهد و پرتلاش استان قم در مقاطع مختلف تحصيلي، تبريك و تهنيت عرض نموده و با ارج نهادن به خدمات ارزنده فرهنگيان محترم به ويژه در ايام سخت و دشوار كرونا، براي همگي اين عزيزان از درگاه ايزد منان توفيق و بهروزي روزافزون در راه انجام رسالت كاري مسألت دارم.

سيد محمد تقي شاهچراغي
استاندار قم

 

شناسه خبر: 24933      تعداد بازدید: 148

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها