خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/10/29 - ساعت: 13:17

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار قم:

حرکت در چارچوب قانون و تعامل سازنده،اصلی مهم در مقابله با پدیده قاچاق است

حرکت در چارچوب قانون و تعامل سازنده،اصلی مهم در مقابله با پدیده قاچاق است

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار قم حرکت در چارچوب قانون و تعامل سازنده را اصلی مهم در مقابله با پدیده قاچاق دانست.


به گزارش روابط عمومی استانداری قم احمد حاجی زاده معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم در جلسه کمیسیون هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که در سالن امام جواد (عليه السلام) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به ماهیت و شأن این کمیسیون، اظهار کرد: جلسات باید نتیجه محور باشد و هماهنگی و سیاست گذاری فرآیند های بین دستگاهی استان در مسیر اجرای قانون انجام شود.


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم با تاکید بر لزوم تعامل و هم افزایی بین بخش های مختلف استان در مسیر مقابله با قاچاق کالا و ارز، اضافه کرد: چالش های موجود با هم افزایی و برگزاری کمیته های ذیل کمیسیون برطرف شود.


حاجی زاده قاچاق را یکی از عوامل مشکلات اقتصادی امروز کشور دانست و تصریح کرد: باید بصورت متمرکز با این پدیده مقابله شود و با اصلاح فرآیند های بین سازمانی و بصورت فعال و جهادی امور را پیش بریم.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم قانون و حرکت در چارچوب های قانون را اصل مهم در برخورد با متخلفان دانست و افزود: تفسیر قانون و برداشت های شخصی در برخورد با متخلفان جایی نداشته و عمل بايد بر مبناي قانون باشد .


وی ادامه داد: اجرای سیاست های ابلاغی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مورد اقلام مکشوفه در استان در چارچوب قوانین ،دستور کار دستگاه های ذیربط است.

 

شناسه خبر: 24370      تعداد بازدید: 252

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها