خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/10/27 - ساعت: 14:45

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم:

مصوبات شورای اطلاع رسانی استان دارای ضمانت اجرایی است

 مصوبات شورای اطلاع رسانی استان دارای ضمانت اجرایی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم با اشاره به اهمیت برگزاری منظم جلسات شورای اطلاع رسانی استان، گفت: مصوبات این شورا دارای ضمانت اجرایی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم احمد حاجی زاده معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم در جلسه شورای اطلاع رسانی استان که در سالن جلسان امام حسن مجتبی (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت مبحث اطلاع رسانی، اظهار کرد: در شرایط کنونی اطلاع رسانی در موارد مختلف از مسائل ضروری است.

حاجی زاده با اشاره به جایگاه شورای اطلاع رسانی به عنوان سازوکاری در جهت مدیریت افکار عمومی و آگاهی بخشی به مردم، اضافه کرد: این شورا یک ساختار قانونمند است و همه دستگاه های استان ملزم به پیگیری و اجرایی ساختن مصوبات و تصمیمات آن هستند.
معاون استاندار قم با تاکید بر ضرورت تلاش در جهت اثربخشی فعالیت های شورای اطلاع رسانی استان، افزود: باید از همه ظرفیت های موجود موجود اعم از رسانه ها، روابط عمومی ها، تشکل های مردمی، تریبون های نماز جمعه و جماعات جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم استفاده شود.
وی مردمداری و شان بالای مردم در دیدگاه نظام اسلامی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: مسئولان تافته جدابافته از مردم نیستند و دولت سیزدهم درصدد است تا با تقویت این رویکرد امید و اعتماد مردم به دولت و دولتمران را افزایش دهد.
رئیش شورای اطلاع رسانی استان خاطر نشان کرد: این شورا در دوره جدید فعالانه به دنبال رفع ضعف ها و خلا های موجود در عرصه اطلاع رسانی و شنیده شدن صدای مردم می باشد.

 

شناسه خبر: 24356      تعداد بازدید: 302

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها