خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/10/22 - ساعت: 20:10

استاندار قم :

اراضی اختصاص یافته به محیط های آموزشی هر چه سریعتر تعیین تکلیف شوند

 اراضی اختصاص یافته به محیط های آموزشی هر چه سریعتر تعیین تکلیف شوند

استاندار قم بر ضرورت تسریع در تعیین تکلیف اراضی اختصاص یافته به محیط های آموزشی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم در نشست با هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان قم طی سخنانی با اشاره به اینکه بیش از 50 درصد فضاهای آموزشی با مشارکت خیرین مدرسه ساز در استان ساخته شده است گفت: نقش خیرین در توسعه ی علمی و علم آموزی دانش آموزان چشمگیر است.

استاندار قم با بیان اینکه شان مسئولان خدمت گذاری به مردم است افزود: رسیدگی به امر آموزش و پرورش به دلیل اینکه آینده ی کشور را تضمین می کند از اهمیت دوچندان برخوردار است.

وی در ادامه برخی موانع توسعه ی فضاهای آموزشی متناسب با نیازهای استان را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه بیش از 70 درصد از مشکلات در حوزه های مختلف در داخل استان قابل حل است تصریح کرد: تحقق این مهم عزم جدی و همدلی همه مدیران دولتی و نهادها را طلب می کند .

استاندار قم در ادامه تامین اراضی مورد نیاز جهت احداث مدارس جدید را صروری خواند و گفت: باید در اسرع وقت تعیین تکلیف زمین های اختصاص یافته به محیط های آموزشی توسط دستگاههای ذیربط انجام شود.

شاهچراغی در پایان تامین زیرساخت های اماکن آموزشی را از وظایف دستگاه های دولتی عنوان کرد و گفت: شرکت های آب و برق و گاز، بایستی مدارس ساخته شده و آماده بهره برداری را کمک کنند.

 

شناسه خبر: 24331      تعداد بازدید: 424

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها