خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/10/21 - ساعت: 14:31

طی مراسمی به ریاست استاندار قم:

مراسم تکریم و معارفه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم برگزار شد/ استاندار قم: تلاش جهادی فراتر از وظایف قانونی از مولفه های مدیران در دولت انقلابی است

 مراسم تکریم و معارفه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم برگزار شد/ استاندار قم: تلاش جهادی فراتر از وظایف قانونی از مولفه های مدیران در دولت انقلابی است

طی مراسمی به ریاست استاندار قم ضمن قدردانی از خدمات محسن بهشتی، ابراهیم معتمدی به عنوان معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استانداری قم معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم در این مراسم طی سخنانی با بیان اینکه شعار توانستن سرلوحه ی کار مدیران دولت انقلابی است اظهار کرد: تامین واکسن مورد نیاز کشور طی ماه های اخیر نمونه ای از عملکرد مسئولان کشور می باشد.

استاندار قم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در گذشته جهت توسعه ی اقتصادی عمرانی و فرهنگی افزود: با این وجود کارهای بر زمین مانده ی زیادی داریم که انجام آنها نیازمند تلاش جهادی مسئولان است.

وی با اشاره به سفر هیئت دولت به ریاست رئیس جمهوری به قم اضافه کرد: خوشبختانه مصوبات بسیار خوبی در راستای حل مشکلات و امیدآفرینی در بین مردم حاصل شد.

شاهچراغی عملیاتی کردن وعده های دولت را وظیفه ی خطیر مدیران دانست و گفت: بایستی زمان پاسخگویی و انجام تعهدات دولت به مردم را تا حد امکان کاهش دهیم.

استاندار قم در ادامه با اشاره به بازدیدهای میدانی از شهرستان ها و بخش های استان خاطرنشان کرد: حضور مسئولان در بین مردم و شناخت از نزدیک مشکلات ایشان می تواند به حل سریعتر مسائل کمک کند.

شاهچراغی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن قدردانی از خدمات محسن بهشتی بیان کرد: ایشان از توانمندی بالایی در حوزه ی مدیریت شهری برخوردار می باشد.

وی تغییر مدیران را در راستای ایجاد تحول در شیوه های مدیریتی امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم با حضور آقای معتمدی در استانداری قم شاهد تداوم سیاست های توسعه ای در استان با بهره گیری از رویکردها و الگوهای جدید مدیریتی باشیم.

استاندار قم تلاش جهادی فراتر از وظایف قانونی را از مولفه های مدیران در دولت انقلابی دانست و گفت: خط قرمز مدیریت استان کار برای مردم در راستای رفع مشکلات ایشان و در مسیر توسعه ی استان قم می باشد.

شاهچراغی بهره گیری از ظرفیت مردم و خیرین برای تحقق سیاست های دولت را نیز خواستار شد و بیان کرد: پیگیری مصوبه های عمرانی سفر رئیس جمهوری به قم باید در اولویت کاری معاونت عمرانی در دوره ی جدید باشد.

 

شناسه خبر: 24323      تعداد بازدید: 950

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده جلسه شورای اداری استان به ریاست استاندار   جلسه شورای اداری استان به ریاست استاندار   مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد
یادداشت ها