خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/10/14 - ساعت: 18:58

استاندار قم تاکید کرد:

اولویت دولت تامین ارزاق عمومی مردم است

اولویت دولت تامین ارزاق عمومی مردم است

بکارگیری تمام امکانات و توان دستگاه های استان در راستای پیگیری و نظارت بر روند تامین ارزاق عمومی، کنترل و تنظیم بازار و نظارت بر نحوه فعالیت واحد های صنفی و استفاده توسط نیروی انسانی آموزش دیده ، اعم از نیروی های اداری و مردمی باید در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در  دوازدهمین جلسه کار گروه تنظیم بازار استان که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به اهمیت پیگیری و نظارت بر روند تامین ارزاق عمومی اظهار کرد: تمام امکانات و توان دستگاه های استان در این راستا باید بکارگرفته شود.

 

استاندار قم استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی بخصوص بسیج در مباحث مرتبط با بازرسی از اصناف را ضروری خواند و اضافه کرد: در راستای کنترل و تنظیم بازار و نظارت بر نحوه فعالیت واحد های صنفی استفاده از نیروی انسانی آموزش دیده ، اعم از نیروی های اداری و مردمی در دستور کار قرار گیرد.

 

نماینده عالی دولت در استان با تاکید بر  لزوم رصد و نظارت پیوسته بر  بازار کالاهای اساسی ادامه داد: در بحث ارزاق عمومی مردم،  اولویت با تامین نیاز جامعه و پیشگیری از کمبود ارزاق در بازار است.

شاهچراغی همچنین به اهمیت اقناع  و توجیه افکار عمومی در راستای اجرای قانون حذف ارز ترجیحی و آثار و تبعات اجرا و عدم اجرای آن، اشاره و تصریح کرد: رسانه ها  و فعالان فضای مجازی می توانند نقش بسزایی را در اقناع سازی برخی تبعات اجرای این قانون در جامعه و در صنوف تاثیرپذیر از این قانون ایفا نمایند.

 

وی وضعیت کنونی بازار را مناسب و با ثبات نسبی دانست و ضمن تاکید بر  لزوم تلاش در راستای تامین و تنظیم میوه شب عید، خاطر نشان کرد: ضمن فراهم ساختن زمینه های اجرای شایسته قوانین و تصمیمات ملی در استان باید از القای فضای نا امیدی در بین مردم پرهیز شود.

شناسه خبر: 24285      تعداد بازدید: 301

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها