خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/10/12 - ساعت: 10:58

استاندار قم:

امروز همه آزادي خواهان جهان به نام سردار سليماني افتخار مي كنند

امروز همه آزادي خواهان جهان به نام سردار سليماني افتخار مي كنند

استاندار قم ایثار و از جان گذشتگی شهيد حاج قاسم سليماني در راه رضای خدا و اجابت فرمان ولی خدا را مورد توجه قرار داد و گفت: امروز همه آزادي خواهان جهان به نام سردار سليماني افتخار مي كنند.

استاندار قم ایثار و از جان گذشتگی شهيد حاج قاسم سليماني در راه رضای خدا و اجابت فرمان ولی خدا را مورد توجه قرار داد و گفت: امروز همه آزادي خواهان جهان به نام سردار سليماني افتخار مي كنند.
به گزارش روابط عمومی استانداری قم سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در حرم مطهر حضرت معصومه (س)، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامي و مدافع حرم بویژه سردار شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: باید پای راه و رسم شهید سلیمانی و همرزمانش که خدمت به اسلام، انقلاب و مردم و سربازی مقام معظم رهبری است، بایستیم.
استاندار قم با بیان برخی ویژگی های شخصیتی این شهید بزرگوار، افزود: در زمان حیات سردار سلیمانی، جوانان بسیاری شيفته دين و مکتب اهل بیت(ع) شدند.
شاهچراغی ایثار و از جان گذشتگی شهيد حاج قاسم سليماني در راه رضای خدا و اجابت فرمان ولی خدا را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: اخلاص این شهید والامقام موجب شد تا مردم از کوچک و بزرگ، زن و مرد و مسلمان و غیرمسلمان برای از دست دادنش اشک ریختند.
شاهچراغی با تأکید بر اینکه شهید قاسم سلیمانی بعد از شهادت، بیش از حیاتش دشمن را به ذلت کشانده است، گفت: در گوشه گوشه این عالم خاکی نه تنها در کشورهای مسلمان و جبهه مقاومت، بلکه در آمریکا، اروپا، آفریقا و جنوب شرقی آسیا هر انسان آزاده ای به نام او افتخار می‌کند.
استاندار قم تصریح کرد: امروز انتظار سردار سليماني از ما مسئولان خدمتگزاری بی منت و انتظار او از مردم ایستادگي در راه رسيدن به اهداف بلند نظام اسلامی و ولی امر است.
شاهچراغي سربازی ولی فقیه را وظیفه همه مسئولان دانست و افزود: ما آمدیم تا پیمان ببندیم که پای راه و رسم شهید سلیمانی و همرزمانش که خدمت به اسلام و انقلاب و خدمت به مردم و سربازی مقام معظم رهبری است، ایستاده ایم.
شاهچراغی گفت: امروز شاهد هستیم که بعد از گذشت دو سال از شهادت سردار سلیمانی مردم و نمایندگان بیش از ۴۰ کشور بر سر مزار حاج قاسم جمع شدند و این چیزی جز عنایت حضرت زهرا سلام الله علیها و اهل بیت(ع) به سردار سلیمانی نیست.

شناسه خبر: 24281      تعداد بازدید: 1569

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها