خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/10/1 - ساعت: 7:55

در قالب چندین نشست جداگانه و دیدار چهره به چهره استاندار قم و در راستای رفع موانع تولید صورت گرفت؛

بررسی مورد به مورد مشکلات تولیدکنندگان با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و فعالان بخش خصوصی/ تاکید شاهچراغی بر بهره گیری از اختیارات قانونی مسئولان اجرایی در راستای رونق تولید

بررسی مورد به مورد مشکلات تولیدکنندگان با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و فعالان بخش خصوصی/ تاکید شاهچراغی بر بهره گیری از اختیارات قانونی مسئولان اجرایی در راستای رونق تولید

در قالب چندین نشست جداگانه و دیدار چهره به چهره استاندار قم و در راستای رفع موانع تولید كه بيش از چهار ساعت به طول انجاميد، مسایل و مشکلات فعالان اقتصادی،صنعتی و تولیدی استان بررسی شد.

در قالب چندین نشست جداگانه و دیدار چهره به چهره استاندار قم و در راستای رفع موانع تولید كه بيش از چهار ساعت به طول انجاميد، مسایل و مشکلات فعالان اقتصادی،صنعتی و تولیدی استان بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری قم سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در جلسه ویژه حل مشکلات و موانع پیش روی بخش های صنعتی، تولیدی و اقتصادی استان که با حضور مدیران واحد های تولیدی مربوطه و نیز دستگاه های ذیربط در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، بر ضرورت اتخاذ راهکارهای عملیاتی جهت رفع این مشکلات در اسرع وقت تاکید کرد.
استاندار قم با بیان لزوم اقدام جهادی مدیران در زمینه آماده سازی بسترهای توسعه اقتصادی، اضافه کرد: مدیران مکلفند با در نظر گرفتن چارچوب های قانونی و عملیاتی ، در مسیر رفع موانع گام بردارند.
شاهچراغی خدمت به مردم را مهم ترین وظیفه هر مدیر دولتی دانست و افزود: حل مشکلات فعالان اقتصادی ضمن بهبود فضای کسب و کار در استان زمینه ساز اعتماد مردم به دولتمردان است.
نماینده عالی دولت در استان برگزاری برنامه های مختلف اقتصادی و حضور میدانی در محل کار و معیشت مردم را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: جلب رضایت و بهبود وضعیت اقتصادی مردم مهم ترین اولویت کاری شخص استاندار است.
وی ادامه داد: یکی از مسائلی که در بازدید از واحد های تولیدی بر آن تاکید شده است، ضرورت حضور و رسیدگی مدیران مربوطه به دغدغه های تولید کنندگان است که در این جلسه تلاش شد با حضور رو در روی مدیران اجرایی و صاحبان صنایع این مشکلات بی واسطه و بدون تعارف طرح و راهکار های قانونی و عملیاتی اتخاذ شود.
استاندار قم بیان کرد: متمرکز بودن برخی اختیارات دستگاهی در مرکز و نبود قدرت تصمیم گیری استانی از جمله مواردی است که همواره در راه کمک به بخش های تولیدی و توسعه استان مانعی بزرگ به حساب می آید و خوشبختانه رویکرد ریاست محترم جمهور در این زمینه تفویض و واگذاری اختیارات به مدیران دستگاه هاست که نقشی بسزا در رفع و حل این مشکلات دارد.
وی گفت: بخش عمده ای از مشکلات در استان قابل حل است و در این مسیر، مدیران دولتی موظف به تعیین مسیر صدور مجوز های سرمایه گذاری و فعالیت های اقتصادی با نگاهی آینده نگر هستند.
شاهچراغی با تاکید بر اینکه برگزاری چنین جلساتی ادامه خواهد داشت، گفت: بنا داریم تا رفع موانع و مشکلات بخش تولید این اقدامات را ادامه دهیم و در این مسیر دستگاه های دولتی موظفند توان کامل خود را بکار برند.
گفتنی است در برنامه دیدار استاندار قم با واحد های تولیدی خدماتی و صنعتگران استان که حدود ۴ ساعت بطول انجامید و در قالب چندین نشست جداگانه و دیدار های چهره به چهره با تولید کنندگان و فعالان اقتصادی استان صورت گرفت، ضمن بررسی درخواست مدیران واحد های تولیدی استان و بررسی مسایل حوزه های اقتصادی،صنعتی و تولیدی ، پاسخ مدیران مرتبط به این درخواست ها و دستورات استاندار قم در راستای راهکارهای قانونی رفع موانع تولید طرح شده و به تصویب رسید.

شناسه خبر: 24161      تعداد بازدید: 572

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها