خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/9/13 - ساعت: 14:18

پیام استاندار قم بمناسبت روز جهانی معلولین

پیام استاندار قم بمناسبت روز جهانی معلولین

همزمان با روز جهانی معلولین استاندار قم طی پیامی این روز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استاندار قم متن کامل استاندار قم بدین شرح است:
۱۲ آذر به نام روز جهانی معلولین و افراد دارای معلولیت نامگذاری شده است.
روزی برای تکریم انسان های بزرگی که هیچ وقت معلولیت برای آنها محدودیت نبوده و با توکل بر خداوند منان ، همت عالی و اعتماد به نفس ، جلوه های زیبایی از شکوفایی استعداد ها و غلبه اراده بر ناتوانی ها را به نمایش می گذارند. کسانی که به رغم داشتن برخی محدودیتهای جسمی و بعضاً ذهنی در عرصه های مختلف اجتماعی، سرافراز و موفق و پیروز عمل می کنند و مصداق و تجلی بارز حکمت و رحمت پروردگارند.
اینجانب در اولین روزهای شروع خدمت در استان و در آستانه هفته گرامیداشت افراد دارای معلولیت ضمن بازدید از مراکز توانبخشی استان و بررسی مشکلات و مطالبات بحق معلولین و میزان تحقق قانون جامع حمایت از معلولین بر پیگیری این مهم از مبادی ذیصلاح ادارای ،اجرایی و نظارتی تاکید نموده و پیگیرم . گر چه بنا به فرموده مقام معظم رهبری خدمت به معلولین را وظیفه همه مردم ، بخش های دولتی و غیردولتی و سازمان های انقلابی می دانم اما برتغییر و اصلاح نوع نگرش عموم جامعه نسبت به موضوع معلول و معلولیت و کوشش برای تدارک زمینه های لازم برای شکوفایی استعدادهای معلولین ، مناسب سازی فضاهای مختلف شهری و عمومی واداری برای رفاه بیشتر این قشر عزیز وگسترش چترحمایتهای قانونی ازمعلولین و اعتمادبه تشکلهای برخاسته از همین قشر تاکید دارم.
ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی معلولین و تاکید بر تعهد دولت و مدیریت استان بر پیگیری حقوق معلولین از اقدامات ارزنده اداره کل بهزیستی استان ، مددکاران و کارشناسان خدوم، تشکلهای مربوطه و عموم خیرین و نیکوکاران استان که همت خود را صرف خدمت به بهترین اقشار جامعه نموده اند صمیمانه قدردانی می نمایم.

سید محمد تقی شاهچراغی
استاندار قم

 

شناسه خبر: 24033      تعداد بازدید: 180

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها