خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/9/9 - ساعت: 16:8

دومين جلسه هم انديشي فعالان عرصه عفاف و حجاب برگزار گرديد

دومين جلسه هم انديشي فعالان عرصه عفاف و حجاب برگزار گرديد

دومین جلسه هم اندیشی فعالان عرصه عفاف و حجاب استان با موضوع آشنایی با ظرفیت دستگاه های استان جهت تسهیل گری و پشتیبانی از کنشگران عفاف و حجاب و طراحی عملیات فرهنگی با محوریت حلقه های میانی فعال در عرصه عفاف و حجاب و به دعوت دفتر امور زنان و.خانواده استانداری ساعت ۸ صبح در روز سه شنبه ۹ آذرماه با حضور معاون محترم سیاسی امنیتی و فرهنگی استانداری در سالن امام جواد(ع) برگزار گردید.

در اين نشست، جناب آقای حاجی زاده معاون محترم سیاسی امنیتی و فرهنگی استانداری ضمن اعلام این مطلب که فعالیت های انجام شده در عرصه عفاف و حجاب در استان علی رغم همه توفیقات، هم پوشانی وهمگرایی لازم را ندارند، اضافه کردند: کارهای بسیاری در این حوزه توسط ادارات و ارگانهای مختلف انجام شده است ولی براي کسب نتیجه بهتر در این مسیر نیازمند تغییر در شیوه انجام کار می باشیم.
ایشان همچنین افزودند: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مي بايستي پنج اولویت موضوعی در جامعه شامل عفاف و حجاب، خانواده، جوانان، فضای مجازی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مورد تاکید و توجه بيشتر مدیران قرار گیرد.
در ادامه جلسه نیز چند تن از فعالین عرصه عفاف و حجاب ضمن بیان مشکلات فعالیت در این عرصه، پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه نمودند.

شناسه خبر: 24004      تعداد بازدید: 365

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها